Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nawiedzona Narzeczona

Kate (Eva Longoria Parker) jest kobietą, która do granic możliwości uwielbia kontrolować wszystko, co zdarza się w jej życiu. Wspólnie z narzeczonym przygotowują się do ślubu

Kate (Eva Longoria Parker) jest kobietą, która do granic możliwości uwielbia kontrolować wszystko, co zdarza się w jej życiu. Wspólnie z narzeczonym przygotowują się do ślubu. Tylko Henry (Paul Rudd), jest w stanie uspokoić Kate podczas szału przedślubnych przygotowań. W dniu ślubu zdarza się jednak coś, czego nikt nie był w stanie przewidzieć. Na biegającą w szaleńczym pędzie Kate, która chce wszystkiego dopilnować osobiście, spada lodowa rzeźba. Kate ginie na miejscu. W rok po śmierci Kate, Henry nadal nie może się pozbierać. Jego siostra Chloe (Lindsay Sloane) przekonuje go, żeby poprosił ducha Kate, by pozwolił mu zacząć życie od nowa. Za jej namową, Henry zgadza się spotkać z medium. Jest nią Ashley (Lake Bell), która wraz z przyjacielem- gejem, Danem (Biggs Jason) pracuje w cateringu.

Łączność z zaświatami nie bardzo się udaje, natomiast Henry zaczyna się interesować Ashley. Siostra Henry’ego natomiast nie daje za wygraną. Kradnie mu pamiętniki Kate i przekazuje je Ashley. Jednocześnie błaga Henry’ego, by dał medium jeszcze jedną szansę. Ashley wykorzystuje informacje z pamiętnika Kate i udaje, że skontaktowała się z duchem narzeczonej.

Wkrótce jej kontakt z duchem Kate, staje się rzeczywisty. W tym samym czasie jednak Ashley i Henry zakochują się w sobie. Duch Kate jest wściekle zazdrosny i rozpoczyna wojnę z Ashley. Sprawia, że jej życie staje się piekłem. Pomaga Henry’emu dowiedzieć się o skradzionych pamiętnikach. Henry, nie mogąc wybaczyć kłamstwa, zrywa z Ashley. 

Zanim duch Kate przestąpi bramy Niebios musi dokończyć wszystkie ziemskie sprawy i pogodzić się z faktem, że Henry zasługuje na zbudowanie swojego życia od nowa.

Do wygrania w konkursie. Kliknij!