Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcyNestlé Polska S.A
ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
rekrutacja@pl.nestle.com
www.nestle.pl

Kim jesteśmy

Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przed wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee! Przykładamy dużą wagę do jakości wytwarzanych produktów. Jednocześnie przekazujemy naszym pracownikom i konsumentom szeroką wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Innowacyjne pomysły pracowników Nestlé wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.

 

Nestlé Polska zapewni Ci możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia – nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla studentów jak i profesjonalistów! Nie zwlekaj – weź udział w tworzeniu produktów, z których można być dumnym, w projektach, o których się mówi. Korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!
Jesteśmy znanym i cenionym pracodawcą w branży FMCG. Praca w Nestlé to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym otoczeniu biznesowym. Przyjazna atmosfera i praca zespołowa, która umożliwia wymianę doświadczeń składa się na sukcesy naszych pracowników.

 

Strategia kreowania wspólnej wartości (Creating Shared Value) to jeden z ważnych elementów naszej działalności. Dlatego w latach 2014-2016 ogłosiliśmy Europejską Inicjatywę Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych, która była odpowiedzią na wysoki poziom bezrobocia wśród młodych ludzi. Dzięki temu przedsięwzięciu w Europie 115 000 osób poniżej 30. roku życia dostało szansę zatrudnienia lub odbycia praktyki bądź stażu, a w samej Polsce ilość takich ofert wyniosła niemalże 2000 (6300 z Partnerami ) . W ramach Inicjatywy zorganizowaliśmy również szereg warsztatów i konferencji pomagających w odnalezieniu się na rynku pracy, konsultacji CV, dni otwartych i wiele innych aktywności skierowanych do młodych ludzi. Inicjatywa Nestlé została przedłużona na lata 2017-2020, w których nasze działania również będą skoncentrowane na pomocy młodym ludziom w budowaniu ich drogi zawodowej.

 

 

 

INICJATYWY DLA STUDENTÓW

 

Nestlé Business Academy

Czym jest NBA?

 

Nestlé Business Academy to cykl warsztatów z zakresu sprzedaży, marketingu, zarządzania kategorią oraz komunikacji marketingowej prowadzony przez doświadczonych pracowników naszej firmy.

Każdy warsztat to całodniowe spotkanie dotyczące konkretnego obszaru biznesowego.

Poprzez udział w NBA możesz poznać specyfikę pracy w danym dziale, poszerzyć znajomość zagadnień biznesowych oraz zmierzyć się z rozwiązaniem realnego case study.

 

Co zyskasz?

Korzyści z udziału w Nestlé Business Academy:

 • Praktyczna wiedza dotycząca funkcjonowania biznesu w największej firmie z branży FMCG
 • Możliwość zespołowego wypracowania rozwiązań case study
 • Poznanie pracowników Nestlé oraz możliwość zadania pytań dotyczących ich pracy
 • Skrócony proces rekrutacji na Program Praktyk Letnich (dotyczy studentów od 3 roku studiów)
 • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie

 

Dla kogo jest NBA?

NBA skierowany jest do studentów od 2 roku studiów licencjackich kierunków ekonomicznych i finansowych.

Równie ważne są dla nas: nastawienie na działanie i współpraca, kreatywność, umiejętności analityczne oraz otwartość na zdobywanie praktycznej wiedzy.

 

 

Jak aplikować?

 

Harmonogram warsztatów i składania aplikacji (II semestr)

Warsztat

Termin warsztatu

Finalny termin składania aplikacji

Sprzedaż

28 lutego 2018

21 lutego 2018

CCSD

21 marca 2018

14 marca 2018

Marketing

28 marca 2018

21 marca 2018

Komunikacja Marketingowa

9 kwietnia 2018

3 kwietnia 2018

 

Liczba miejsc w danym warsztacie jest ograniczona (30 miejsc).

Spotkania odbywają się w biurze głównym Nestlé w Warszawie (u. Domaniewska 32)

 

Więcej informacji na temat NBA znajdziesz na stronie: http://www.nestle.pl/pl/jobs/nestle-business-academy

 

Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny

 

ETAP 1
W odpowiedzi na wybrane ogłoszenie prześlij nam CV z informacjami o swoich dotychczasowym doświadczeniach i osiągnięciach. Pierwszym krokiem jest selekcja CV przez nasz Zespół Rekrutacji.

 

ETAP 2
Z kandydatami, którzy nas zainteresują, skontaktujemy się telefonicznie z zaproszeniem na spotkanie rekrutacyjne. Przy wybranych procesach prosimy też o rozwiązanie on-line testów i/lub kwestionariuszy osobowości.

 

ETAP 3
W pierwszym spotkaniu zazwyczaj bierze udział osoba z działu HR, czasem również bezpośredni przełożony. Podczas spotkania poprosimy Cię o opowiedzenie o swoich doświadczeniach zawodowych, tym co dla Ciebie ważne w pracy oraz planach na najbliższą przyszłość. Interesuje nas nie tylko co wiesz i potrafisz, ale także chcielibyśmy poznać Twoje wartości, którymi kierujesz się na co dzień. Na tym etapie zdarza się również, że prosimy o rozwiązanie testu, przeanalizowanie sytuacji biznesowej lub odegranie scenki biznesowej.

Zależnie od stanowiska, które Cię interesuje, możemy zaprosić Cię na jeszcze jedno lub dwa spotkania, do których dołączą nasi eksperci lub osoby z potencjalnego zespołu.

 

ETAP 4
Telefonicznie lub e-mailem poinformujemy Cię o wyniku Twojej rekrutacji.

 


Program Praktyk Letnich:

PROGRAMY I STAŻE

Po raz pierwszy program „Letnia Praktyka z Nestlé” wystartował w 1999 roku. Od tamtej pory gościliśmy blisko 800 praktykantów, z których wielu pozostało z nami na dłużej. Dziś wielu z nich zajmuje wysokie, specjalistyczne i managerskie stanowiska, będąc jednocześnie przykładem na to, że praktyka w Nestlé to doskonały start w przyszłość. Z roku na rok liczba przyjmowanych praktykantów rośnie.

 

Program „Letnia Praktyka z Nestlé” dedykowany jest dwóm obszarom. w ramach którego praktyki odbywają się przede wszystkim w biurze głównym w Business Internship Program Warszawie oraz Technology Engineering Development Program, który daje praktykantom możliwość pracy w zakładach produkcyjnych w: Kaliszu, Kargowej, Nowej Wsi, Nałęczowie oraz Rzeszowie.

 


Business Internship Program

Kogo szukamy?

Studentów III-V roku lub absolwentów do roku po ukończeniu studiów o profilu ekonomicznym

 

Gdzie?

Praktyki odbywają się w biurze głównym w Warszawie w działach takich jak: Marketing, Sprzedaż, Trade Marketing, Finanse i Kontroling, HR, IT, Komunikacji i Usług Marketingowych lub innych, w zależności od potrzeby biznesowej.

 

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września z możliwością przedłużenia współpracy.

 

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé w zakładce Staże i Praktyki w Nestlé i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to testy analityczne, Assessment Center oraz rozmowa z przedstawicielem działu HR i Menedżerem- Twoim przyszłym przełożonym.


 

Technology Engineering Development Program

Kogo szukamy?

Studentów IV-V roku lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym.

 

Gdzie?

Praktyki odbywają w naszych fabrykach w Rzeszowie, Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie oraz Nowej Wsi Wrocławskiej. Co roku oferujemy praktyki w takich działach jak Technologia i Produkcja, Zapewnienie Jakości, Inżynieria Przemysłowa, Wdrożenie i Rozwój Nowych Produktów oraz Dział Techniczny.

 

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 2-6 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca.

 

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé w zakładce Staże i Praktyki w Nestlé i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to rozmowa z przedstawicielem działu HR + case study z zakresu wiedzy teoretycznej i specjalistycznej w ramach określonego działu. Ostatnim etapem jest rozmowa z Menedżerem- Twoim przyszłym przełożonym w wybranym zakładzie produkcyjnym.

 

 

 

 

 

 

 


 

Benefity

W Nestlé o naszych pracowników dbamy nie tylko finansowo. Spójrz co jeszcze możemy Ci zaoferować.

 • Prywatna opieka medyczna:

Oferujemy prywatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym LUX MED, zgodnie z programem opieki medycznej przygotowanym dla Nestlé Polska.

 • Ubezpieczenie na życie:

Zapewniamy ubezpieczenie na życie. Opcjonalnie można także skorzystać z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

 • Plan emerytalny:

Po 3 miesiącach pracy w Nestlé Polska proponujemy przystąpienie do Pracowniczego Funduszu Emerytalnego Nestlé Polska.

 • Karta Multisport:

Dajemy możliwość skorzystania z karty Multisport w specjalnej, korporacyjnej cenie.

 • Możliwość pracy z domu:

Dajemy  możliwość pracy zdalnej 4 razy w miesiącu.

 • Elastyczne godziny pracy:

Zapewniamy elastyczne godziny pracy. Pracownicy biurowi mają możliwość dostosowania godzin pracy do trybu życia prywatnego rozpoczynając dzień pracy między godziną 7:30 a 9:30.

 • Możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą:

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze oraz pracy zespołowej. Dzięki temu umożliwiamy wymianę doświadczeń, które składają się na sukcesy naszych pracowników.

 • Edukacja i szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne:

Nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji są wpisane w wartości Nestle. Oferujemy rozbudowany program szkoleń, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

 • Dbałość o jakość życia pracowników oraz ich rodzin:

Oferujemy dodatkowe benefity dla pracowników i ich dzieci, m.in. poprzez:

 1. Dodatkowy dzień opieki nad dzieckiem w roku dla każdego z rodziców
 2. Prezent powitalny dla młodych rodziców zawierający produkty przydatne w opiece nad nowym członkiem rodziny
 3. Upominek mikołajkowy dla dziecka
 • Dojazd do pracy rowerem:

Wspieramy aktywność fizyczną. Chętnie dojeżdżamy do pracy rowerami. Nasi rowerzyści mają do dyspozycji stojaki na rowery zlokalizowane przy biurze oraz prysznice.

 

 

 

Oferty pracodawców