Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nie czekaj i wyraź się!

W jaki sposób zacząć teraz dziennikarską karierę? To proste – wystarczy zarejestrować się na ithink.pl i zacząć pisać.

 

iThink to projekt/miejsce dla wszystkich, którzy chcą „wyrazić się”, czyli tych, którzy chcą pokazać światu, co myślą, jak myślą i o czym myślą. To miejsce, gdzie tworzy się i przekazuje opinie o otaczającej nas rzeczywistości i nierzeczywistości.

Naszą misją jest stworzenie miejsca niezależnego. Niezależnego od linii politycznej redakcji, niezależnego od wszystkiego. Pragniemy krzewić idee wolnych mediów i wolności słowa.

Pragniemy jednak, by nasi Autorzy zachowywali się odpowiedzialnie i pisali zgodnie z zasadami dziennikarskimi, a głównie z zachowaniem „szczególnej staranności i rzetelności”.

Naszą wartością są nasi Autorzy i użytkownicy. To Wy decydujecie o tym, co znajduje się w naszym serwisie.

Wyraź się!

Zostań autorem iThink i „wyraź się”. Jeżeli jest coś, czym chciałbyś podzielić się z nami i z całym światem, nie bój się tego opublikować. iThink to platforma, która umożliwia proklamowanie wszelkiego rodzaju materiałów: tekstu, audio, foto, video.

Jeżeli w tej chwili nie chcesz się z nami dzielić, to zostań aktywnym użytkownikiem i miej wpływ na treści u nas zamieszczane. Już teraz możesz autoryzować publikacje innych w ramach kategorii, które Cię interesują. Komentuj i prowadź dyskusję.

Podoba Ci się nasz serwis? – Zaproś swoich znajomych i pochwal się swoim „wyrazem”/publikacją. Nie bądź anonimowy, opisz świat tak, jak go widzisz i daj się poznać przez pryzmat Twoich zainteresowań, obserwacji i opinii. Poznaj wspaniałych ludzi, zawiąż nowe znajomości i miej wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość.

 

Czekamy na Ciebie!

 

www.ithink.pl