Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

#Nie hamuj swojej kariery

O nas

Należymy do Grupy VOSS Automotive, zatrudniającej ok. 4000 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta oraz we wstępnym montażu gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych.

 

Dlaczego warto z nami pracować?

Jedną z najważniejszych cech naszego zespołu jest otwartość na innych ludzi, inne kultury, a przede wszystkim przyjazna atmosfera. Każdego dnia inwestujemy w pracowników, ponieważ wiemy, że rozwój naszej kadry to rozwój naszej firmy! Oferujemy ciekawą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do najnowszych technologii. Doceniamy osoby zatrudnione w VOSS!

 

Aplikuj

Wyślij CV na adres: rekrutacja@voss.net

 

Sprawdź się

Aplikuj na interesujące Cię stanowisko i spotkaj się z nami. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu oraz sprawdzimy Twoje umiejętności.

 

Stawiaj pierwsze kroki

Gwarantujemy rozbudowany pakiet szkleń wdrożeniowych.

 

Rozwijaj się razem z nami

Pracuj z najlepszymi specjalistami w branży oraz poszerzaj swoją wiedzę. W całej firmie realizujemy ok. 2 000 godzin szkoleniowych rocznie.

 

  • 4 000 pracowników
  • 8 lokalizacji na całym świecie
  • 1 000 000 możliwości

 

https://www.facebook.com/vossautomotivepolska/

 

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole