Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nie przegap – idź na koncert – wstęp wolny

JANUSZ „PIOSENKI O MIŁOŚCI” – 23.01.2011, 21:00 w Klubie Hydrozagadka w Warszawie

Artysta znakomicie odnajduje się podczas koncertów, ma doświadczenie przed wielotysięczną publicznością podczas supportowania m.in. zespołu KULT oraz Buldog.

Janusz to wokalista i producent własnych kawałków, muzyk, który tworzy dla siebie i dla ludzi. To, co można usłyszeć na płycie to efekty wieloletniej pracy w studio, przemyśleń i życia, które jest najlepszą inspiracją. Świadome teksty śpiewane do rytmów reggae świadczą same za siebie. Jako człowiek od zawsze otoczony muzyką szukał swojego brzmienia. Odnalazł siebie w muzyce reggae, która znana ze swoich mocnych, zaangażowanych tekstów i uduchowionej wibracji, którą niesie zawsze stała w opozycji do popowych tworów najczęściej spotykanych dziś w eterze.

Płyta powstawała przez wiele lat, co świadczy o przemyśleniu i dojrzałości kompozycji. Pierwsze nagrania pochodzą jeszcze z okresu, kiedy muzyk nie wiedział, że nagra album. Nagrania z czasem zaczęły krążyć w obiegu znajomych i napotkały przychylne opinie. Następnie narodził się pomysł nagrania całej płyty. Janusz jako producent, który ma do dyspozycji domowe studio sam zadbał o oprawę muzyczną. Pomagali mu przy tym znajomi muzycy, którzy dogrywali żywe instrumenty. Płyta jest pierwszą w dorobku artysty – zarówno teksty jak i muzyka to wypadkowa jego doświadczeń, pracy i drogi, którą przeszedł dotychczas.

UWAGA KONCERT!!!!

 


Pierwszym singlem pilotującym płytę jest utwór „Oni tu są”.

Lista utworów

 1. Głowa do góry

 2. Kim chcesz być

 3. Oni tu są

 4. Poznaj się

 5. Władza
 6. Tak Tak

 7. Bóg jest Wielki

 8. Słońce
 9. Nie trzeba

 10. Wstań
 11. Nie przestawaj

 12. Nie poddawaj się

 13. Wezwany
 14. Czemu brać tylko

WIĘCEJ INFORMACJI NA:

oraz www.myspace.com/janusza