Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nieznośna lekkość stylu bycia

7 lipca Gdańsk bez stanie się stolicą „lekkości” za sprawą 777. Ogólnoświatowego Zlotu Fanów Lekkiego Stylu Bycia im. Joe Monstera. Impreza startuje o godz. 19.00 w klubie „Kwadratowa”.

Zlot to idealny sposób na rozpoczęcie wakacji z „wielkim wykopem”, ale i okazja do spotkania niezwykłych ludzi, których bywalcy forum JoeMonster.org znają tylko za pośrednictwem łącza internetowego. Warunkiem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest zapisanie się na stronie „potwora”, przy jednoczesnym spełnieniu wymogów stawianych przez organizatorów: pełnoletniość, posiadanie konta na www.joemonster.org, uzyskanie potwierdzenia mailowego oraz zgoda na publikację wszystkich zdjęć z imprezy.
Przewidziane zostały konkursy i atrakcje w stylu striptiz Teletubisia czy bicie rekordu Guinnessa w ilości założonych na siebie koszulek typu T-shirt. Z kolei dla amatorów sztuki (przez nie wiadomo jakie „s”) zorganizowana zostanie wystawa rysunku humorystyczno-erotyczno-koalicyjnego. O 22.00 planowane jest karaoke, a około północy ma się zacząć „normalna” impreza. Jeśli wśród zgromadzonego tłumu znajdą się osoby zainteresowane karierą aktorską, to casting do filmu „Kto urwał film Stefanowi i dlaczego właśnie ty” będzie szansą na stawianie pierwszych kroków w tym zawodzie…
Więcej informacji na temat zlotu i nie tylko na www.joemonster.org.