Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Niezwykła wystawa fotograficzna

W październiku Fundacja IMPACT zaprasza do trzech miast: Poznania, Sopotu i Krakowa gdzie zawita z wystawą pokonkursową Temat:Rzeka.

Wystawa przedstawia prace laureatów Konkursu fotograficzno – filmowego Temat:Rzeka. Konkurs organizowany był przez Fundację IMPACT w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Temat:Rzeka. Na wystawie możemy zobaczyć polskie rzeki w obiektywie dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdjęcia społeczne, ale i przyrodnicze.

 

Do Poznania zapraszamy w tym tygodniu jeszcze do 9 października, do Collegium Maius na Uniwersytecie Adama Mickiewicza / www.polonistyka.amu.edu.pl.

 

W Sopocie wstawa zawita od 7 do 21 października, wszystkich z Trójmiasta zapraszamy na oglądanie prac do Kawiarni Let’s Art / www.letsart.eu. Na wernisaż zapraszamy 14.10.

 

Od 16 do 31 października zapraszamy do Krakowa. Wystawę zobaczyć będzie można w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej / www.rajska.info. Wernisaż odbędzie się 28.10.

 

Na ostatnią z cyklu wystaw Temat:Rzeka zaprosimy do Warszawy w Listopadzie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wernisażu i debatach w każdym z miast które odwiedzi wystawa. Tu możecie przeczytać co na temat terenów nadrzecznych mają do powiedzenia wrocławianie, to zapis dyskusji jaka odbyła się na wrocławskim wernisażu wystawy Temat:Rzeka w przyjaznej siedzibie Mediateki.

 

Pełne informacje na www.tematrzeka.pl.

 

 
Organizator:  Fundacja IMPACT
 
Finansujący: Program Temat: Rzeka sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 
Partnerzy: Klub Gaja, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Aersis Futuro, Platforma River//Cites, Fundacja Partnerstwo Dla Środowiska, Partnerstwo Dla Klimatu, RZGW Warszawa.
 
Patroni Medialni: Polskie Radio Program 4, Wp.pl, TVP Warszawa, Wiadomosci24.pl, Przegląd Komunalny, Eko Natura, Cogito, Viktor, Bionotatki.com, Ekologia.pl, Komunalny.pl, Zielonalekcja.pl, Dlastudenta.pl, Eurostudent.pl oraz Akademia Fotografii.