Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Noc Kariery

Noc Kariery odbędzie się 12 maja o 16:00 na Akademii Leona Koźmińskiego

Noc Kariery to event skierowany do wszystkich studentów i absolwentów, którzy wciąż zastanawiają się, w którą stronę pokierować swoją karierą, chcą uzyskać informacje na temat tego, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, czego pracodawcy wymagają od potencjalnych kandydatów oraz w jaki sposób przygotować swoje CV, aby pokochali je pracodawcy. Chcemy zerwać ze schematem sztywnych spotkań podczas targów pracy i dać studentom możliwość networkingu z potencjalnym pracodawcą w luźnej i inspirującej atmosferze   Noc Kariery to wydarzenie, które wykracza poza schematy eventów, do których przyzwyczaili nas pracodawcy. Zero krawatów, zero nadętej atmosfery – znosimy granicę pomiędzy potencjalnymi pracownikami i pracodawcami.

Noc Kariery odbędzie się 12 maja o 16:00 na Akademii Leona Koźmińskiego. Podczas kilku godzin studenci będą mieć niepowtarzalną okazję posłuchania inspirujących historii osób, które odniosły sukces zawodowy i chcą podzielić się swoim doświadczeniem. Wśród prelegentów wystąpią m.in. Łukasz Trzeszczkowski z Grupy PZU, Aleksandra Pucicka z LinkedIn, Grzegorz Woźnicki z L’Oreal, a także twórcy startupów o międzynarodwym zasięgu – Paweł Sieczkiewicz z Telemedi.co oraz Grzegorz Kieliszczyk z FRU.pl.  To również szansa na udział w warsztatach, które dadzą  wiedzę na temat tego, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, czego oczekują od kandydatów rekruterzy oraz jak przygotować profesjonalny profil na LinkedIn, którego nie powstydziłby się sam CEO startupu!

Zapisy na wydarzenie odbywają się na stronie www.nockariery.pl/zapisy. Rejestracja na wydarzenie  jest darmowa i obowiązkowa. Dzięki niej będzie można wziąć udział we wszystkich warsztatach oraz prelekcjach, które przygotowaliśmy.

Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Employer Branding Institute oraz HRstandard.pl

Organizatorem wydarzenia jest Employer Branding Institute przy współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wszystkie informacje oraz pełen program wydarzenia znajdują się na stronie  www.nockariery.pl!

Do zobaczenia!