Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Notatek.pl

Powstał nowy portal społecznościowy dla studentów

Notatek.pl jest portalem społecznościowym, którego ideą jest publikowanie i dzielenie się przez użytkowników materiałami naukowymi z przedmiotów dotyczących nauk ścisłych, technicznych, matematyczno- przyrodniczych i humanistycznych. Serwis skierowany jest do studentów chcących wymieniać się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą związaną z tematyką studiów. Umożliwia on wymianę poglądów i informacji oraz skuteczne tworzenie bazy danych użytkowników. Ponadto, aktywna funkcja bloga oraz forum pozwala na wolne wyrażanie myśli, kreowanie i rozwój przestrzeni portalu.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą kreatywnych i energicznych ludzi nastawionych na dynamiczny rozwój. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Portal notatek.pl istnieje od stycznia 2009 roku i w ostatnim czasie notuje dynamiczny wzrost.

Maciej Chmielowski, lat 26, właściciel firmy Krakweb.pl zajmującej się pozycjonowaniem i tworzeniem serwisów internetowych. Firma na trwałe wpisała się w polski rynek usług IT skierowanych dla firm. Ponad 100 zadowolonych klientów to dotychczasowy efekt wytężonej pracy. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią cyfrową, prowadzeniem własnego bloga oraz marketingiem.

Przemysław Kadula, lat 22, prezydent AIESEC Polska Komitet Lokalny Kraków. Na co dzień koordynuje pracę ponad 60 osób związanych z organizacją studencką i pracuje nad rozwojem portalu notatek.pl. Interesuje się zaawansowanymi technologiami, nowoczesnymi formami sprzedaży. Zapalony miłośnik snowboardu i nieprzetartych górskich szlaków.