Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nowa sekcja „uczelnie” dostępna na stronie JOBS.PL

Internetowy Serwis Pracy JOBS.PL uruchomił na swoich stronach nową sekcję „uczelnie”.

Skierowana jest ona do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, jak również do działających aktywnie na terenie uczelni Biur Karier. Sekcja Uczelnie JOBS.PL to baza charakterystyk instytucji edukacyjnych: uczelni prywatnych i państwowych na terenie całego kraju. Wszystko po to, aby pomóc studentom w wyborze najlepszej ścieżki kariery edukacyjnej!

Jakie możliwości daje nowa sekcja UCZELNIE?

Studenci oraz absolwenci chcący podjąć pracę, w prosty i szybki sposób mogą skorzystać z wyszukiwarki ofert pracy, w której codziennie czekają na nich nowe i aktualne oferty pracy i praktyk.
Aby pomóc znaleźć się pracodawcy, zainteresowani kandydaci mogą też w prosty sposób zmieścić swoje CV w bazie JOBS.PL, zwiększają tym samym swoje szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy. Zarejestrowane aplikacje każdego dnia biorą udział w kilkudziesięciu rekrutacjach.

Dla tych, którzy szukają dobrej uczelni, profilem kształcenia dostosowanej do ich potrzeb, proponuje się skorzystanie z kolejnej wyszukiwarki uczelni wyższych. Obecnie trwają prace nad uzupełnianiem listy uczeni oraz wzbogaceniem jej w prezentacje, zawierające ofertę edukacyjną, bazę dydaktyczną oraz wiele innych ciekawych informacji pomocnych studentom w wyborze atrakcyjnej uczelni.

Ponadto sekcja „uczelnie” to nie tylko oferty pracy, staży i praktyk, to także ogromna baza wiedzy, artykułów, poradników praktyk, skierowanych dla aktywnych studentów i absolwentów. Najświeższe wiadomości z rynku pracy oraz kręgu studenckiego pozwolą im na bieżąco śledzić trendy i zmiany życia studenckiego.

Najważniejsze, aby zrobić pierwszy krok w kierunku własnej kariery zawodowej, kolejne okażą się już znacznie prostsze!

Joanna Majcherczyk
Młodszy specjalista ds. marketingu
JOBS.PL- Internetewy Serwis Pracy