Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nowe miejsca pracy

Przyjazne wnętrza, ciekawie urządzone open space, ogromne przeszklenia. Wszystko nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne. Jeden z największych pracodawców w Krakowie – firma Capgemini otworzyła nowe biuro i tworzy kilkaset nowych miejsc pracy.

W Rondo Business Park Capgemini powstał 4-kondygnacyjny budynek połączony z już istniejącą główną częścią biurowca. – Chciałbym, aby to nie były tylko biura, ale przede wszystkim miejsce pracy dla młodych ludzi – podkreślał na uroczystości otwarcie Marek Grodziński Dyrektor Centrum BPO Capgemini w Polsce. Uroczystość otwarcia uświetnili zaproszeni goście m.in. Hubert Giraud dyrektor Global BPO Capgemini i przedstawiciele Miasta, a także fundacji współpracujących z Capgemini.

Otwarcie nowego budynku pozwoli na zatrudnienie kilkuset osób. Po rozbudowie powierzchnia biurowa wynosi aż 10 tys. m kw. W Centrum Usług Outcourcingowych w Krakowie i Katowicach pracuje obecnie 2 tys. osób, przede wszystkim z wyższym wykształceniem, absolwentów kierunków ekonomicznych, finansowych, menedżerskich, lingwistycznych, inżynierskich i informatycznych. Wszyscy posługują się biegle przynajmniej jednym z języków obcych. Do ich grona wkrótce dołączą nowi. Dlatego też, jeżeli szukamy pracy w obszarze księgowości, finansów, działu obsługi klienta, operacji bankowych warto zerknąć na stronę Capgemini do działu kariera.