Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nowoczesna księgarnia z tradycjami

Gdy zapytać kogokolwiek w Krakowie, czy wie, gdzie znajduje się Główna Księgarnia Naukowa, można usłyszeć : „Tak! To pierwsza księgarnia, do której trafiłem po przyjeździe na studia”.

 I tak właśnie Główna Księgarnia Naukowa nie potrzebuje dodatkowego reklamowania – po prostu od wielu pokoleń zapewnia studentom, tym jeszcze studiującym i tym, którzy dawno już skończyli naukę, uczniom, naukowcom oraz wszystkim bibliofilom dostęp do tysięcy tytułów i wydawnictw.
Na Podwalu 6 każdy znajdzie coś dla siebie. Choć to księgarnia naukowa i najwięcej w niej podręczników (językowych, akademickich, szkolnych, informatycznych) i publikacji naukowych (ekonomicznych, prawniczych, historycznych), to dużą część księgozbioru stanowią książki z literatury pięknej oraz popularnej, przewodniki, albumy, poradniki, książki kucharskie oraz wiele, wiele innych.
Jeszcze większy zasób książek dostępny jest w Internecie na stronie należącej do Głównej Księgarni Naukowej: www.eKsiegarnia.pl. Na stronie, oprócz książek dostępnych na Podwalu, można zamówić także książki, których nakład jest od dawna wyczerpany. Eksiegarnia.pl łączy w sobie profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie pracowników Głównej Księgarni Naukowej z nowoczesnym systemem zakupów w Internecie.