Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nowość: Tom Perrotta POZOSTAWIENI – premiera 2 lipca!

Już w Polsce – głośna książka Toma Perrotty! Od 30 czerwca nowy serial produkcji HBO na motywach powieści ! Nad serialem pracowali twórcy Lost Zagubieni, a role główne zagrają Liv Tyler i Justin Theroux.

Tom Perrotta – POZOSTAWIENI

 

Co się stanie, gdy nagle zniknie duża ilość osób?  Znikną tak po prostu, nie wydarzy się żadna katastrofa, nie będzie żadnego wypadku ani pordercy szaleńca  Jak poradzą sobie z tym ci, któzy pozostali?

 

Autor: Tom Perrotta jest autorem kilku powieści wysoko ocenionych przez krytykę. Dwie z nich, Election i Małe dzieci zostały sfilmowane, a za scenariusz do drugiego filmu autor był nominowany do Oscara.   

 

Poleca sam Stephen King: „Ta książka to, mówiąc najprościej, najlepszy odcinek >>Strefy Mroku<<, którego nigdy nie obejrzałeś„.  

Genialne recenzje:

Doprawiona humorem i zabarwiona odrobiną przerażenia wnikliwa powieść wciąga nas w najmroczniejsze zakamarki ludzkiej psychiki. – „Washington Post”

Najlepsza książka o wniebowzięciu od czasu Nowego Testamentu. – „Entertainment Weekly”

Choć ton powieści częściej przypomina komedię niż tragedię, przepełniona jest ona empatią i  nigdy nie dzieli bohaterów na „złych” i „dobrych”, a pokazuje jedynie ich człowieczeństwo – zwykłych ludzi radzących sobie z niezwykłą sytuacją – „Kirkus Reviews”

(Wydawnictwo Znak)