Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nowy album Roba Zombie – Venomous Rat Regeneration Vendor – premiera 23 kwietnia

„Myślę, że na nowym albumie po raz pierwszy udało mi się połączyć przeszłość z przyszłością. Stare czasy White Zombie, z tym co robię teraz. Myślę, że fani obu tych okresów zgodzą się, ze jest to perfekcyjne połączenie tych dwóch światów” – Rob Zombie, 2013

Rob Zombie – ikona muzyki rockowej i filmowiec z nieograniczoną wyobraźnią w jednym, siedmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy, wydaje swój piąty album solowy “Venomous Vendor Regeneracja Rat”.

 

Rob Zombie jest jedynym artystą, który osiągnął bezprecedensowy sukces zarówno w muzyce i filmie, jako scenarzysta / reżyser pięciu filmów fabularnych, które łącznie zarobiły ponad 100 milionów dolarów.

 

„Venomous Vendor Regeneracja Rat” jest pierwszym albumem Roba Zombie wydanym w jego nowej wytwórni, Zodiac Swan, przez T-Boy Records / Universal Music.
Pierwszym utworem promującym płytę jest “Dead City Radio and the New Gods of Super Town”, a w skład albumu wchodzą również, takie nagrania jak “Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga”, “Lucifer Rising”, “Behold! The Pretty Filthy Creatures” i “We’re an American Band.”

Do tej pory muzyk sprzedał ponad piętnaście milionów albumów na całym świecie.

 

26 kwietnia będzie miał premierę szósty film artysty, The Lords of Salem, który został wyprodukowany wraz z twórcami „Paranormal Activity” (Anchor Bay Films / Pictures Momentum).