Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nowy serwis o prezentach

Prezenty za zero złotych? To proste! Nietypowe prezenty za zupełną darmochę, czyli podpowiedzi w jaki sposób możemy sprawić przyjemność nie wydając ani grosza, znajdziesz na CoDam.pl.

Tu liczy się niekonwencjonalny pomysł na niespodziankę. Można pójść na najwyższą wieżę w okolicy i puszczać z niej papierowe samoloty i patrzeć, który najdalej doleci. Co dać rodzicom z okazji świąt lub rocznicy ślubu? Ze starego albumu albo pudełka ze zdjęciami wybierz zabawne i wzruszające fotografie rodziców. Zrób z nich collage lub układankę, następnie zeskanuj i wydrukuj na domowej drukarce. Papier zwiń w rulon, przewiąż kokardką i gotowe.
           
CoDam.pl to wyjątkowe miejsce w internecie, gdzie można znaleźć pomysły na prezenty i znaleźć sposoby na dawanie innym radości: od prezentów materialnych do niespodzianek za zero złotych. Serwis CoDam.pl nie sprzedaje produktów, pomaga tylko wyszukać pomysły na prezenty, podpowiada w jaki sposób i czy wypada go dać. Do dyspozycji użytkowników serwisu i dziennikarzy pozostają eksperci od dawania prezentów na czele z Maciejem Findlikiem, który doradzał i pełnił rolę eksperta m.in. w programach TVP takich jak „Kawa czy herbata” i „Pytanie na śniadanie”. Na pytania od internautów i czytelników eksperci czekają pod adresem: prezenty@CoDam.pl

„Od kiedy pamiętam wielu moich znajomych stawało przed problemem co dać na prezent bliskiej osobie i pomyślałem, że świetnie byłoby stworzyć taki serwis, który podpowiadałby pomysły na prezent – mówi Maciej Findlik, pomysłodawca serwisu CoDam.pl i ekspert od dawania prezentów.