Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Obóz studencki w Międzyzdrojach

W dniach 1-7 września w Międzyzdrojach odbędzie się Międzyuczelniany Obóz Studencki. Wyjazd ma celu przede wszystkim integrować środowisko akademickie poprzez wspólną zabawę. Jest to szansa na poznanie ciekawych ludzi oraz przeżycie wakacyjnej przygody.

XIII edycja Campusu Akademickiego – Integracja 2007 odbędzie się w Ośrodku OST „Gromada” oraz „Jantar” w Międzyzdrojach. Skierowany jest w szczególności do nowo przyjętych żaków. Obóz ma bowiem nauczyć uczestników, jak należy sobie radzić podczas studiów oraz przedstawić możliwości uzyskania pomocy materialnej i zaangażowania się w życie uczelni. Poza tym, dla wszystkich – niezależnie od studenckiego stażu – obóz ma być szansą na wypoczynek i nawiązanie nowych przyjaźni. Oprócz studentów z całej Polski przyjadą także młodzi ludzie z zagranicy (z Czech, Niemiec, Słowacji i Węgier). Obóz adaptacyjny ma charakter naukowo-rekreacyjny. Zajęcia merytoryczne, rozrywkowe i sportowe zaplanowano z myślą o uczestnikach, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Imprezy, spotkania, warsztaty, zawody sportowe wypełniać będą praktycznie cały czas wolny.
Cena pobytu wynosi 399 zł – w niej zawarte są noclegi w domkach z łazienkami, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), opieka medyczna, ubezpieczenie NW, program merytoryczny, boiska i sprzęt sportowy oraz ogniska, dyskoteki, koncerty.
Wszelkie informacje uzyskacie wchodząc na stronę www.campusakademicki.com.pl