Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Pracy „Elastyczne formy zatrudnienia”

Czas pandemii COVID-19 wpływa na niemal każdy aspekt naszego życia, przede wszystkim na kwestie związane z nauką i pracą. Aby zminimalizować ryzyko zarażenia oraz rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wiele firm musiało przestawić się na tryb pracy zdalnej, a wszelkie szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe odbywają się online.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Szczecin organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Pracy „Elastyczne formy zatrudnienia”, która odbędzie się 16 marca 2021 r. na platformie ClickMeeting.

Podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in. prekaryzacji rynku pracy, pracy zdalnej oraz ochrony prywatności pracownika. Celem Organizatorów jest stworzenie miejsca, które pozwoli na podjęcie dyskusji nad aktualnymi problemami z zakresu prawa pracy.

W konferencji wezmą udział eksperci prawa pracy z całej Polski.

 

Więcej informacji dot. konferencji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/297725888331794?active_tab=about