Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Opakuj się w doświadczenie!

DS Smith to wiodący w Europie dostawca opakowań tekturowych, międzynarodowy koncern, notowany na Giełdzie Londyńskiej i należący do FTSE 100. Misję naszej firmy realizuje prawie 1300 pracowników w Polsce i ponad 31 000 na świecie.

Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku, oferując szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, typu display i opakowania POS, spersonalizowane opakowania ochronne i palety tekturowe.

Jako jeden, duży zespół wspieramy również ważne kampanie społeczne – prowadzimy akcje charytatywne i różnorodne inicjatywy w lokalnych społecznościach. Ważna jest dla nas ekologia – zajmujemy się recyclingiem i przetwarzamy odpady w zasoby. Sami edukujemy i kształtujemy świadomość ekologiczną już wśród przedszkolaków. Jesteśmy dumni, że w ubiegłym roku zasadziliśmy w Polsce 5000 drzew.

Jeżeli zatem chcesz pracować w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, dla której ważna jest kultura współpracy i dbałość o środowisko naturalne – dobrze trafiłeś. Wspólnie z nami zaprojektujesz swoją drogę do kariery w pasjonującej branży opakowaniowej!

Kreujemy opakowania z myślą o zmieniającym się świecie.

 • Czy wiesz, że opakowanie wpływa na Twoje zachowanie jako konsumenta?
 • Czy wiesz, że maszyna produkująca tekturę ma aż 150 metrów długości?
 • Czy wiesz, że co 10. opakowanie tekturowe w Polsce zostało wyprodukowane przez firmę DS Smith?
 • Czy wiesz, że dzięki proekologicznemu procesowi produkcji chronimy przed wycięciem ponad 360 000 drzew rocznie?

Dołącz do DS Smith

Poszukujemy osób:

 • z pasją podchodzących do swojej pracy,
 • gotowych do podejmowania nowych wyzwań i rozwój umiejętności,
 • zaangażowanych i realizujących zadania na najwyższym poziomie potrafiących pracować w zespole,
 • identyfikujących się z wartościami naszej firmy.

Lokalizacje: Oława, Wrocław, Czeladź, Kraków, Tarnowo Podgórne, Kwidzyn, Kutno, Łódź, Kielce, Warszawa, Piaseczno. Budujemy też nową fabrykę w Bełchatowie.

Obszar zatrudnienia: Produkcja, Logistyka, Utrzymanie Ruchu, Jakość, Projektowanie, Sprzedaż, Obsługa Klienta i wiele innych
Kierunki studiów: Poligrafia, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji i inne.

Forma rekrutacji: rozmowa rekrutacyjna, zadania sprawdzające kompetencje.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub staż/praktykę.

Wynagrodzenie: atrakcyjne, jasny system premiowy.

Kilka rad dla Ciebie, Kandydacie:

 • Poznaj nas bliżej – zajrzyj na naszą stronę www, Facebook, LinkedIn lub You Tube. Dowiedz się więcej o nas! Serdecznie zapraszamy Cię również na Dni Otwarte w naszych fabrykach. Możesz również spotkać się z nami na targach opakowaniowych lub targach pracy.
 • Nie bój się zadawać pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej. To z pewnością pomoże Ci zwalczyć lęk przed nieznanym. Chcesz wiedzieć więcej o swoich przyszłych obowiązkach, zadaniach? Rozmowa to idealny czas na zadawanie pytań.
 • Myśl pozytywnie i bądź szczery. Rozmowa kwalifikacyjna to wspaniała możliwość poznania się nawzajem – my poznajemy Ciebie, Ty poznajesz nas.

Pamiętaj, że dokładamy wszelkich starań, aby rekrutacja była dla Ciebie wartościowym i pozytywnym doświadczeniem.