Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Orion Hackathon 2012

Krakowskie laboratorium oprogramowania IBM we współpracy z Google Developers Group zaprasza na Orion Hackathon. Spotkanie odbędzie się w dniach 26-28 października, w Auli A Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH.

Miejsce: Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, D-10, Aula A
Termin: 26-28 października 2012

Opis:
Krakowskie laboratorium oprogramowania IBM we współpracy z Google Developers Group zaprasza na Orion Hackathon. Spotkanie odbędzie się w dniach 26-28 października, w Auli A Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH. Tematem spotkania będzie integracja narzędzi Eclipse Orion z produktami Google, w szczególności z Google Drive. W planach wprowadzenie teoretyczne do wykorzystywanych technologii, czas na programowanie zespołowe i konkurs z nagrodami na najlepiej zaimplementowane rozwiązanie. Gościem spotkania będzie Ken Walker, manager projektu Eclipse Orion.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych do eksperymentowania z nowymi technologiami. Jedynym wymaganiem jest podstawowa znajomość języka JavaScript. Udział w spotkaniu jest darmowy, ale prosimy o rejestrację na stronie orionhackaton.eventbrite.com.

Agenda:
– 26 października 17:00-20:00 – Wprowadzenie techniczne

– 27 października 10:00-16:00 – Kodowanie

– 28 października 10:00-14:00 – Prezentacja projektów i nagrody

Darmowa rejestracja: http://orionhackathon.eventbrite.com