Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oryginalne przekąski mięsne – na każdą okazję

Liczne wyzwania, świetna zabawa i przygoda sprzyjają towarzyskim spotkaniom
i imprezom w męskim gronie. Podczas wspólnego oglądania meczu, mężczyzn
często dopada głód, którego nie chcą po raz kolejny zaspakajać hamburgerem,
czy kawałkiem pizzy.

Teraz nie muszą już rezygnować z przyjemności podjadania! Henryk Kania Polskie Snaki to pożywna mięsna przekąska stworzona specjalnie z myślą o współczesnych mężczyznach, by zaspokoić ich potrzebę na  oryginalną przegryzkę nie tylko do piwa. Dzięki praktycznemu opakowaniu kabanosy i kiełbaski stanowią nieodłączny element spotkań z przyjaciółmi, podczas których mogą się oni podzielić swoim ulubionym smakiem z innymi.

Szalone tempo i ciągły ruch wymagają od mężczyzn aktywności i sprawności fizycznej. Oryginalne przekąski Henryk Kania Polskie Snaki dostarczą im niezbędnego zastrzyku energii i korzystnie wpłyną na muskulaturę ciała. Ta pożywna przegryzka  bez dodatku glutenu i soi, wykonana jest w 100% z najlepszej jakości mięsa – ze 150 g surowca mięsnego otrzymano 100 g wyrobu gotowego. Wyróżnia się ona wysoką jakością produkcji, dzięki długotrwałym i starannym procesom suszenia oraz wędzenia mięsa. Można ją przechowywać poza lodówką, dlatego niezastąpiona jest również w czasie upalnego party na świeżym powietrzu. Polskie Snaki dostępne są w sześciu wariantach smakowych:

 
.    Kabanosy classic                                 
.    Kabanosy peperoni
.    Kabanosy z czosnkiem
.    Kiełbasa Krakowska
.    Kiełbasa Myśliwska
.    Kiełbasa z szynki

Ten oryginalny smak i aromat kabanosów oraz kiełbasek dostępny jest w poręcznym, designerskim opakowaniu. Wygodne i praktyczne opakowanie Henryk Kania Polskich Snaków pozwala mieć je zawsze przy sobie – w szufladzie biurka, sportowej torbie, plecaku czy samochodzie. W oryginalny sposób łączą nowoczesność, nieustanne dążenie do wygody i szybkich rozwiązań, których tak poszukują współcześni mężczyźni. Henryk Kania Polskie Snaki to oryginalna przekąska mięsna zapewniająca doskonałą zabawę i walory smakowe dla całej paczki przyjaciół. Wygodne opakowanie zawiera kilka sztuk kabanosów kiełbasek, dzięki temu razem można pochrupać coś pysznego.

Sugerowana cena detaliczna:
Kabanos clasic – ok 2,99 PLN
Kabans peperoni – ok 2,99 PLN
Kabanos z czosnkiem – ok 2,99 PLN
Kiełbasa Krakowska mini – ok 4,99 PLN
Kiełbasa z szynki mini – ok 4,99 PLN
Kiełbasa Myśliwska mini – ok 4,99 PLN