Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oryginalny prezent na walentynki

Chcesz ogrzać serce i ciało ukochanej osoby? Podaruj jej… gorące serduszko – świetny gadżet idealnie na walentynki.

Co to takiego?
Gorące Serduszko to rozgrzewacz termiczny przeznaczony do ogrzewania różnych obszarów ludzkiego ciała. Poprzez swój kształt i formę doskonale nadaje się na prezent dla ukochanej osoby! Niech grzejąc ręce w zimny dzień myśli o Tobie!

Jak to działa?
Po kilkukrotnym zgięciu (nie złamaniu!) paliczka (aktywatora) umieszczonego w płynnej substancji, wewnątrz ogrzewacza, w przeciągu paru sekund następuje proces jej krystalizacji. Powoduje to ogrzanie Serduszka do temperatury max. 54°C. Serduszko utrzymuje tę temperaturę przez ok. 20 – 30 min (w zależności od warunków atmosferycznych). Jednak uwaga! Jeżeli po aktywacji będziesz delikatnie ugniatać serduszko palcami, czas grzania może wydłużyć się nawet o dodatkowe kilkanaście minut!

Czy proces grzania można powtórzyć?
Oczywiście! Cały proces można powtarzać tysiące razy. Aby znów „naładować” Serduszko należy umieścić je w gotującej się wodzie (100°C) i GOTOWAĆ przez 10-15 min. aż do całkowitego rozpuszczenia kryształków soli. Czynność tę możemy wykonać po ostygnięciu kompresu, przed ponownym użyciem lub w dowolnej wygodnej dla nas chwili. (Owijając uprzednio ogrzewacz w lnianą ściereczkę w celu zabezpieczenia przed przypaleniem powłoki ogrzewacza o gorące naczynie).

Czy ogrzewacza można używać tylko w domu?
Oczywiście nie! Można używać go niezależnie od miejsca gdzie się znajdujesz np.: na wycieczce, spacerze, w dowolnym miejscu, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych.

Czy serduszko jest bezpieczne?
Tak, jest bezpieczne, nietoksyczne i nie powoduje alergii. (Atest Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Nr PL/DR 011626)

– Wymiary: 11cm x 12 cm
– Osiąga temperaturę do 54°C
– Pozostaje ciepłe przez ok. 30 minut
– Kolejne użycie już po paru minutach
– Możliwość wielokrotnego używania
– Dziesiątki możliwych zastosowań

Serduszka można zamówić na stronie www.ogrzewacze.net