Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ostatni koncert Myslovitz

12 grudnia w Warszawskiej Stodole odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Myslovitz. Muzycy zawieszają działalność na rok.

Zespół „Myslovitz” następny koncert planuje dopiero na wiosnę 2009 roku. Muzycy mają w ciągu tej przerwy zająć się solowymi projektami, a także poświęcić więcej czasu rodzinom.
Grupa powstała z inicjatywy gitarzysty i wokalisty zespołu – Artura Rojka w 1992 roku. Ich pierwszy koncert, wtedy jeszcze jako „The Freshmen”, odbył się w studenckim klubie „Olimp” przy katowickiej AWF. Muzycy wystąpili wtedy jako support formacji General Stilwell. Od tego momentu zespół otrzymał liczne nagrody, które otworzyły mu drogę do profesjonalnych sesji nagraniowych w studiu Radia Łódź. W 1995 roku nagrali pierwszą płytę, która nosiła tytuł „Myslovitz” i zebrała bardzo entuzjastyczne recenzje. Okrzyknięto ją także „debiutem roku”. Zaczęto porównywać ich do zespołu „Osasis”, który królował wtedy na światowej scenie muzycznej. Ostatnim albumem „Myslovitz” jest „Happiness is easy”, który pojawił się w 2006 roku. Na płycie znalazło się 13 utworów, a singiel „Mieć czy być”, bardzo szybko zaczął być nucony przez wielu ludzi.
Warto odwiedzić 12 grudnia „Stodołę” nie tylko ze względu na „Myslovitz”, bowiem na scenie pojawi się także Tomek Makowiecki, promujący płytę „Ostatnie wspólne zdjęcie”.
 
Wejście będzie możliwe od 18.30, a koncert rozpocznie się o 20.30.
Ceny biletów: w przedsprzedaży – 37 zł, a w dniu koncertu – 42 zł.
Więcej informacji na stronie www.stodola.pl