Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ostatnia szansa na udział w prestiżowym konkursie EY

Audit OdyssEY to jedyny w Polsce, fabularyzowany konkurs dla studentów, w którym mogą w praktyce sprawdzić się w biznesowych wyzwaniach.

Audytor musi poznać i zrozumieć zasady sprzedaży, zakupów, produkcji, zarządzania środkami trwałymi i wielu innych procesów żeby sprawdzić, czy wszystko działa dobrze. Poznaje też ludzi odpowiedzialnych za kluczowe obszary firmy. Podczas Audit OdyssEY 3- lub 4- osobowe zespoły wcielają się w rolę audytorów EY by lepiej poznać, jak działa biznes w praktyce.

„Dzięki rywalizacji drużynowej możecie zbudować zespół z przyjaciółmi, którzy uzupełniają swoją wiedzę, razem starają się sprostać ciekawemu wyzwaniu oraz przeżyć kolejną przygodę – bo tak mogę nazwać swój, a raczej powinienem powiedzieć NASZ dwukrotny udział w tym konkursie.” – mówi Adam Defitowski, uczestnik poprzednich edycji Audit OdyssEY, obecnie audytor w warszawskim biurze EY.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody – aż 20 000 zł, certyfikowane szkolenia ACCA, iPady i możliwość rozpoczęcia kariery w EY bez konieczności udziału w procesie rekrutacji.

Audytorzy EY czekają na zespoły gotowe na biznesowe wyzwania tylko do 29 kwietnia, do godziny 17:00 – teraz jest najlepszy czas na szybką rejestrację zespołu.

Więcej informacji i formularz do zapisów: www.auditodyssey.pl