Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ostatnie dni rejestracji do GMC Poland 2015!

Jeszcze do 20 października można rejestrować zespoły studenckie do konkursu Global Management Challenge.

GMC to zaawansowana symulacja biznesowa, w której zarządzane przez uczestników wirtualne spółki rywalizują na międzynarodowym rynku. Aby awansować do kolejnego etapu trzeba osiągnąć jak najwyższy wynik inwestycyjny swojej firmy.

Konkurs GMC od wielu lat utrzymuje pozycję lidera w obszarze symulacji biznesowych w Polsce i na świecie. Jest on organizowany w formie konkursu on-line, w każdej edycji startuje około 400 zespołów. W konkursie biorą udział zarówno zespoły studenckie jak również doświadczeni menedżerowie.

Zadaniem zespołów (od 3 do 5 osób) jest zarządzanie wirtualnymi spółkami, tak aby osiągały jak najlepsze wyniki na symulowanym komputerowo rynku. Warto również podkreślić że w konkursie zespoły studenckie rywalizują również z drużynami firmowymi.  W tym roku do rywalizacji zgłosili się już pracownicy m.in. takich firm jak KGHM, Netia, TAURON Polska Energia, Robert Bosch, Grupa Kapitałowa PGE, czy Grupa Saint –Gobain.

Konkurs objęty jest również patronatem honorowym Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie a zespoły studenckie mogą brać udział bezpłatnie w konkursie dzięki zaangażowaniu sponsorów.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają również zaproszenie do wzięcia udziału w Webinarach, które odbędą się 26,27,28 października. Organizatorzy GMC oraz byli finaliści konkursu opowiedzą o swoich doświadczeniach nabytych w symulacji oraz narzędziach, które ułatwią pracę w zespole.

16. polska edycja Global Management Challenge rozpocznie się już pod koniec października.

Zespoły do konkursu należy rejestrować na www.gmcpoland.pl .

GMC Poland będzie się składał z trzech etapów, dwa prowadzone on-line, ostatni – finał krajowy odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Najlepszy zespół będzie miał szansę reprezentować Polskę na Finałach Światowych w Makao, otrzyma również zaproszenie na bezpłatne studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego.

Organizator w Polsce: BIGRAM
Partner strategiczny: KGHM
Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Patroni medialni: Rzeczpospolita, Personel i Zarządzanie, My Company Polska,
Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, HRbiznes, Startup INSIDER, GetResponse, MarkaPracodawcy.pl, Eurostudent, dlaStudenta.pl, KarierawFinansach.pl, SGH TV, TVPW, Stowarzyszenie Studentów BEST,