Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pakiet "Francuski dla początkujących"

Pakiet Francuski dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży.

Pakiet „Francuski dla początkujących. Praktyczne rozmówki, słówka i zwroty, gramatyka z ćwiczeniami” zawiera:

– zestaw trzech kursów dla początkujących
– 2000 najważniejszych słów i zwrotów
– ponad 300 minut nagrań po polsku i francusku – rodowici Francuzi
– łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
– przystępnie objaśniona gramatyka z ćwiczeniami
– w drukowanych podręcznikach: pełny zapis nagrań i zadania z odpowiedziami
+ dodatkowe rozdziały: Praca oraz Handel i biznes

Pakiet Francuski dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka francuskiego i nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne. Spróbuj – efekty Cię zaskoczą!
Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmian czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Francuski Kurs podstawowy Uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych, na co dzień. 11 lekcji (ponad 70 min. nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróżowanie, zakupy, nagłe zdarzenia.

Francuski Gramatyka – zbiór zasad umożliwiających poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie objaśnione reguły oraz liczne, przetłumaczone na język polski, przykłady. 20 lekcji (143 min. nagrań), m.in. rodzajniki, zaimki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przeszłe i przyszłe, tryb warunkowy i inne.

Francuski Na wakacje – dla wyjeżdżających do Francji w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawę bagażową. W skład kursu wchodzi 16 lekcji – 73 minuty nagrań rodowitych Francuzów.

Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera ponad 305 minut nagrań w formacie mp3 – do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy lub szkoły, w podróży – oraz specjalny dodatek: rozdziały z kursu Niezbędne zwroty i wyrażenia – Praca, Handel i biznes, zwroty niezbędne w swobodnej konwersacji.

cena 59,90 zł
więcej informacji
www.jezykiobce.pl