Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pakiet Hiszpański dla początkujących

Pakiet Hiszpański dla początkujących jest zestawem trzech Audio Kursów: Hiszpański Kurs podstawowy, Hiszpański Gramatyka oraz Hiszpański Na wakacje.

Pakiet Hiszpański dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę, oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka hiszpańskiego i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne.

Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmiany czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Hiszpański Kurs podstawowy uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych na co dzień. Kurs obejmuje 11 lekcji (90 minut nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróżowanie, zakupy, nagłe zdarzenia.

Hiszpański Gramatyka objaśnia zasady umożliwiające poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie objasnione reguły oraz liczne, przetłumaczone na język polski, przykłady. 20 lekcji (143 minuty nagrań), m.in. rodzajniki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przeszłe i inne.

Hiszpański Na wakacje to kurs dla wyjeżdżających do Hiszpanii w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawę bagażową. W skład kursu wchodzi 16 lekcji – 75 minut nagrań rodowitych Hiszpanów.

Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera ponad 315 minut nagrań w formacie mp3 – do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy lub szkoły, w podróży.

Dodatkowo zamieszczono na niej rozdziały z kursów Praca za granicą (słownictwo przydatne w trakcie poszukiwania pracy) oraz Niezbędne zwroty i wyrażenia (zwroty niezbędne w konwersacji na różne tematy).