Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pakiet "Włoski dla początkujących"

Pakiet Włoski dla początkujących jest zestawem trzech Audio Kursów: Włoski Kurs podstawowy, Włoski Gramatyka oraz Włoski Na wakacje.

Pakiet przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę, oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka włoskiego i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne. Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmiany czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Włoski Kurs podstawowy uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych na co dzień. Kurs obejmuje 11 lekcji (72 minuty nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróżowanie, zakupy, nagłe zdarzenia.

Włoski Gramatyka objaśnia zasady umożliwiające poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie objasnione reguły oraz liczne, przetłumaczone na język polski, przykłady. 20 lekcji (143 minuty nagrań), m.in. rodzajniki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przeszłe i inne.

Włoski Na wakacje to kurs dla wyjeżdżających do Włoch w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawę bagażową, wizytę u lekarza. W skład kursu wchodzi 16 lekcji – 73 minuty nagrań rodowitych Włochów.

Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera ponad 320 minut nagrań w formacie mp3 – do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy lub szkoły, w podróży.

Dodatkowo zamieszczono na niej rozdziały z kursu Niezbędne zwroty i wyrażenia (Praca, Charakter i osobowość – zwroty niezbędne w swobodnej konwersacji).