Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pełen energii? Zagraj w „Grasz o staż”!

Ruszyła kolejna edycja konkursu, który co roku umożliwia młodym, pełnym energii ludziom spotkanie z pracodawcami i zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych.

W tegorocznej odsłonie „Grasz o staż” na zwycięzców na terenie całego kraju czekają w sumie 223 praktyki, które mają merytoryczny charakter, a jednocześnie są płatne. W konkursie mogą wziąć udział studenci ostatnich lat studiów, a także absolwenci, którzy nie ukończyli 30. roku życia – bez względu na kierunek, tryb czy rodzaj studiów. W tej edycji praktyki odbywać się będą w wielu branżach, m.in. z zakresu energetyki, prawa, nieruchomości, IT, HR, PR, finansów, marketingu czy produkcji.


Aby wygrać, należy rozwiązać minimum 1, a maksymalnie 3 zadania konkursowe i zgłosić swój udział do 2 kwietnia 2012 r. Dodatkowo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 150 000 zł, które mają na celu poszerzenie wiedzy i kompetencji. Wśród nich są m.in.: tygodniowy intensywny program z Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii, studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia specjalistyczne czy nagrody książkowe.

 

Więcej informacji na www.grasz.pl  i www.facebook.pl/graszostaz