Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pieniądze na studia w SGH – specjalna pożyczka dla studentów i kandydatów

SGH i Bank Pekao S.A. mają dla Ciebie pożyczkę na dowolne studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Chciałeś studiować w SGH, ale brakowało Ci pieniędzy? Nie wystarczy Ci środków na utrzymanie się w Warszawie podczas studiów? Nie chcesz obciążać wydatkami rodziców i dziadków? A może planujesz studia podyplomowe w SGH i szukasz źródła finansowania?

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie wraz ze swoim partnerem – Bankiem Pekao SA – przygotowali specjalną pożyczkę dla studentów i kandydatów na studia w SGH. Pożyczkę można wykorzystać na dowolne studia oferowane w SGH – licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie oraz MBA. Sfinansować w ten sposób można nie tylko pierwsze, ale także kolejne studia w SGH. Pieniądze można wydać na czesne i inne wydatki związane ze studiami, np. dojazdy, podręczniki, sprzęt komputerowy niezbędny do studiowania.
 
W ramach Akademickiego Programu Finansowania Studiów w SGH Bank Pekao S.A. oferuje pożyczkę w wysokości do 150 tys. zł, którą można spłacać w ratach przez okres nawet do siedmiu lat. Oprocentowanie pożyczki wynosi jedynie 12,99%, a dodatkowo bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie. Aktualnie bank daje możliwość spłaty pierwszej raty dopiero od 3. miesiąca kalendarzowego po wypłacie pożyczki.
 
Bank Pekao S.A. należy do Klubu Partnerów SGH od 2011 roku.
 
Więcej informacji na stronie www.sgh.waw.pl/pozyczka
 
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla całkowitej kwoty pożyczki 8000 zł spłacanej w 30 równych ratach w wysokości 313,73 zł wynosi, w zależności od typu posiadanego rachunku Eurokonto, od 13,76 %, przy założeniu oprocentowania zmiennego 12,99 % w stosunku rocznym, prowizji za udzielenie pożyczki 0 % oraz opłaty za prowadzenie rachunku Eurokonto Net 0 zł miesięcznie (na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki 1.412,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 9.412,06 zł), do 19,18 %, przy tych samych parametrach cenowych oraz opłacie za prowadzenie rachunku Eurokonto Premium Plus 17,99 zł miesięcznie (na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki 1.412,06 zł i opłata za prowadzenie konta 539,70 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 9.951,76 zł). Stan na 18.07.2014 r.
 
Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Szczegóły dostępne w placówkach Banku. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.