Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

PINK KONG FEST

Tego jeszcze nie było – pełen skład PINK KONG AGENCY na jednym gigu!

Po trzymiesięcznym remoncie Sfinks znów otwiera drzwi klubowiczom. Nowy system wentylacyjny, ogrzewanie, a także możliwość wrzucenia czegoś na ząb – tym m.in. kusi nowy Sfinks700 Jednak sprawą najwyższej wagi była akustyka klubu.
A to dopiero początek prac nad podniesieniem jakości infrastruktury klubu Sfinks – zapowiadają zarządcy klubu Leszek Możdżer, Daniel Farzelayev.

Już w najbliższy weekend będzie można sprawdzić jak radzi sobie akustyka nowego Sfinksa i to przy nie byle jakim wydarzeniu.

PINK KONG FEST to największa i najbardziej efektowna impreza, której pierwsza edycja odbyła się pod koniec sierpnia 2008. Każda z edycji zaowocowała wysoką frekwencją i szaloną zabawą do białego rana.


12 lutego 2011, sobota

start: 22.00

zagrają: Vein Cat / Elektrische.tv / Avtomat

wstęp: 15-25 zł

 

Co można uświadczyć na Pink Kong Feście?

Z racji tego, że artyści z Pink Kong Agency nazywają imprezę minifestiwalem, oferują koncerty znanych wykonawców oraz before / afterparty okraszone dj setami najlepszych polskich electro djów. Tak będzie i tym razem.

Podczas imprezy zagraj: Vein Cat, Elektrische.tv i Avtomat

Vein Cat (właściwie: Daniel Wrotniewski, rocznik 1977) – muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent muzyczny, pisarz, twórca teatru awangardowego.
Jego autorskie live-acty we wszystkich znaczących polskich klubach, a także za granicą (m.in. w Pekinie, Szanghaju, Londynie) przyjmowane są zawsze z entuzjazmem, swoja hipnotyczną mocą zamieniając parkietowe szaleństwa w niezapomniane chwile oderwania się od rzeczywistości.
Vein Cat to postać nietuzinkowa, paradoksalnie wyróżniająca się swoim „no image” na mapie klubowej Polski, jego muzyka emanuje wręcz namacalną tajemnicą, a emocjonalne, minimalistyczne teksty oraz oryginalna barwa głosu – dopełniają całości, składając się na zamknięte dzieło, które nikogo nie pozostawia obojętnym.

veincat.dmkhosting.net
myspace.com/veincat

 

Prez z Elektrische.TV to naprawdę Szymon Weiss, urodzony 1981. Pierwszy kontakt z instrumentem miał w wieku 6 lat, kiedy nauczył się podstaw gry na perkusji.

Kiedyś, 1994
– Dostaje od starszej siostry perkusję. Po chwili nauki dołącza do swojego pierwszego zespołu rockowego, zastępując w nim doświadczonego perkusistę. Pierwszy raz wchodzi do studia – nagrywają demo.
– Grajac koncerty po południowej Polsce, wygrywa w rockowych zlotach nagrody nie tylko jako najmłodszy perkusista, ale często jako najlepszy.

Dziś, 2010
– Każdy weekend Elektrsche.TV gra jako jednoosobowy skład koncertowy, ale zarówno jako DJ. Jest autorem imprezy Warper’s Fest.
– Przesycony syntetycznym brzmieniem, szuka zespołu, w którym mógłby grac na zestawie akustycznym. Yummy Cake jednak bardziej zafascynowane jest jego elektronicznym tworem. Koncertuje z nimi od sierpnia.
– W listopadzie w Amsterdamie, tworzy z przyjacielem z The Hag nowy rodzaj muzyki. Nazywają to UltraDance. EP zostanie wydane w 2011 w Pink Kong Records.

elektrische.tv
myspace.com/elektrische.tv


Avtomat – Kajetan Łukomski (KiTech, post50UND)

Stylistyka: połączenie melancholijnych melodii i harmonii z punkowym brudem i electro przesterami + lekka nuta 8bitowej dekadencji

avtomat.pl
myspace.com/avtomatmusic

 


SFINKS700

Sopot, al. Mamuszki 1

www.sfinks700.com

źródło: http://pinkkong.pl/, www.sfinks700.com