Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Piosenka „Ciacho” zamiesza na playlistach!

Wczoraj w jednym z popularnych programów telewizyjnych miała miejsce premiera piosenki zespołu „Ciacho”. Tworzą go gwiazdy najnowszej polskiej komedii o tej samej nazwie. Już za parę dni piosenkę będzie można usłyszeć w stacjach radiowych.

Aktorzy komedii „Ciacho”: Paweł Małaszyński, Marcin Bosak, Tomasz Kot oraz Marta Żmuda Trzebiatowska, Danuta Stenka, Joanna Liszowska i Marieta Żukowska zainspirowani wspaniałą atmosferą, która panowała na planie zdjęciowym postanowili założyć zespół.
 
Męska część zespołu, to prawdziwy boys band. Natomiast żeńska część jest idealnym uzupełnieniem dla panów zarówno w kwestii wokalnej, jak i wizualnej. Dobry nastrój panujący na planie filmowym udzielił się głównie Tomaszowi Kotowi, który napisał słowa piosenki. Wszystko zaczęło się od zabawy. Muzykę napisał Filip Siejka. Całą akcją zainteresował się Dariusz Krupa, który został producentem piosenki. W efekcie powstał hit pod tytułem „Ciacho”, który będzie przebojem tegorocznego Sylwestra i nie może go zabraknąć w czasie zbliżających się balów karnawałowych.
 
Wpadająca w ucho piosenka, przy której nogi same rwą się do tańca miała swoją premierę w programie Kuby Wojewódzkiego 8 grudnia 2009 roku.
 
 
„Ciacho” to wielki powrót prawdziwej komedii, która łączy w sobie wszystko, co publiczność kocha w kinie, a przede wszystkim kipi humorem towarzyszącym historii od pierwszej do ostatniej sceny. Film pojawi się w na ekranach polskich kin 8 stycznia 2010 roku. Twórcy „Ciacha” zapowiadają, że będzie on pełen żartów i przyciągnie do kin rzesze widzów w całej Polsce.

Główne role w filmie zagrali: Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska oraz Cezary Żak.