Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

PIRACI – karaibska flota – nowa gra planszowa

Na rynku pojawiła się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont – „PIRACI – karaibska flota”. Atrakcyjny temat, piękna szata graficzna i wielkie emocje sprawią, że zarówno młodzi jak i starsi miłośnicy pirackich przygód będą zachwyceni. A wyjątkowe kostki zapewnią niezapomniany piracki klimat gry!

Trudno przecenić zalety gier planszowych, Rozwijają one umiejętność logicznego myślenia, umożliwiają wspólne spędzanie czasu rodzinie i grupie przyjaciół, stanowią wartościową alternatywę dla telewizji i gier komputerowych. A jeżeli posiadają atrakcyjny temat i efektowną oprawę graficzną, to szczególnie warto po nie sięgnąć!

Taką właśnie grą jest nowość wydawnictwa Egmont, „PIRACI – karaibska flota”. Temat gry z pewnością zaciekawi dzieci i dorosłych, a wielkie emocje towarzyszące grze pozwolą graczom wczuć się w role piratów grasujących po Karaibach.

Dodatkową atrakcję podczas gry stanowić będą wyjątkowe pirackie kostki z limitowanej edycji, a przygotowane specjalnie dla tej gry przez firmę Q-workshop. Takich kostek nie znajdziecie w żadnej innej grze!

Wszyscy na pokład! Buduj piracką flotę, współpracuj z legendarnym Czarnobrodym i strzeż się ataków olbrzymich krakenów. Siej postrach na morzu i zdobądź fortunę!

Gra dla 3-5 graczy w wieku 8-108 lat.


Zdobyte nagrody:
Wyróżnienie „Najlepsza Gra Planszowa” (Niemcy)
Nagroda „Najlepsza gra karciana” („Fairplay Magazine”, Niemcy)

Więcej o grach planszowych Egmontu: www.KrainaPlanszówek.pl.