Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Plastry DermaPlast Hydro – niezawodny sposób na otarcia stóp!

Nowe buty, upał, długi spacer – połączenie tych kilku elementów może sprawić, że nasze stopy będą narażone na bardzo nieprzyjemne otarcia. Dlatego warto mieć przy sobie plastry DermaPlast Hydro firmy PAUL HARTMANN Polska, które szybko przyniosą ulgę i pomogą zapomnieć o bolesnych odciskach.

Słoneczna pogoda sprawia, że chętniej wybieramy się na spacery. Jednak zdarzają się sytuacje, gdy miłe chwile mogą stać się „drogą przez mękę”. Tak się dzieje, gdy na stopach pojawiają się otarcia czy też odciski. Aby nic nie zakłóciło przyjemnego czasu warto mieć przy sobie plastry DermaPlast Hydro, które ochronią naszą ranę, a także zmniejszą ból. Dodatkową zaletą jest ich dyskretna forma zapakowana w niewielkie, praktyczne pudełeczko, które zmieści się w prawie każdej damskiej torebce. Dzięki temu, po plastry DermaPlast Hydro możemy sięgać zawsze, gdy pojawi się taka potrzeba.

 

Plastry DermaPlast Hydro posiadają unikalny system Hydro Comfort specjalnie opracowany do opatrywania pęcherzy, odcisków i otarć. Miękka warstwa hydrokoloidowa przyspiesza efektywne gojenie rany, łagodząc przy tym ból i chroniąc przed uciskiem. Natomiast specjalna folia, stanowiąca zewnętrzną warstwę plastra, dopasowuje się idealnie do kształtu ciała, dzięki czemu optymalnie osłania powstały odcisk, pęcherz czy otarcie. Plaster DermaPlast Hydro chroni przed przedostaniem się z zewnątrz wody, zanieczyszczeń i bakterii, jednocześnie umożliwiając skórze oddychanie.

 

Plastry DermaPlast Hydro dostępne są w kilku wersjach:

 

Plastry na odciski
Ilość: 8 sztuk w opakowaniu

Rozmiar: 6 cm x 1, 8 cm

Cena: ok. 11 zł

 

Plastry na pęcherze na piętach

Ilość: 6 sztuk w opakowaniu

Rozmiar: 7, 6 cm x 4, 5 cm

Cena: ok. 15,80 zł
 

Plastry na pęcherze na palcach stóp

Ilość: 7 sztuk w opakowaniu

Rozmiar: 7 cm x 2, 2 cm ( 4x); 6 cm x 1, 8 cm (3x)

Cena: ok. 11 zł

 

Plastry hydrokoloidowe do cięcia na dowolny rozmiar –

pasują do każdej wielkości rany

Ilość: 3 sztuki w opakowaniu + nożyczki w zestawie

Rozmiar: 6, 5 cm x 9, 5 cm

Cena: ok.17,50 zł