Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Płyty nie tylko na wakacje od Universal Music Polska

Posłuchaj już w sierpniu: Hotel Cabana – Naughty Boy i Big TV – White Lies

Hotel Cabana – Naughty Boy

Określany mianem „wizjonera popu”, autor jednego z największych hitów lata – „La La La” i producent fantastycznej płyty Emeli Sande nareszcie wychodzi z cienia! Najwyższy czas powiedzieć do widzenia Calvinowi Harrisowi – oto nadchodzi era Naughty Boya! Swoją debiutancką płytą „Hotel Cabana” Naughty Boy a.k.a Shahid Khan udowadnia dlaczego jest jednym z  najbardziej rozchwytywanych producentów. „Melodie, refreny i wokale – to dla mnie najważniejsze elementy w muzyce” – mówi o swojej twórczości Naughty Boy.

Podwaliny pod płytę powstały już podczas prac nad debiutanckim albumem Emeli Sande. Artystka zresztą pojawia się gościnnie na „Hotel Cabana” użyczając swojego wokalu w singlowym utworze „Lifted”. Oprócz Sande Naughty Boy zaprosił do współpracy wielu zaprzyjaźnionych artystów –  na płycie można usłyszeć gwiazdy takie jak  Wiz Kalifa, Tinie Tempah, Gabrielle, Professor Green, Ed Sheeran,  Bastille, a także wielu początkujących artystów,  o których już wkrótce na pewno będzie głośno – Ella Eyre, Chasing Grace, Tanika i oczywiście Sam Smith, który śpiewa w megahicie „La La La”. Co rzadko już spotykane w muzyce pop – „Hotel Cabana” to prawdziwy koncept album, zbiór pięknie zrealizowanych muzycznych metafor, a jednocześnie idealna płyta na szaloną imprezę. Prawdziwy kandydat do miana płyty roku 2013! 

Tracklista – CD 1
1. Act I (feat. George The Poet)
2. Welcome To Cabana (feat. Emeli Sandé & Tinie Tempah)
3. Wonder (feat. Emeli Sandé)
4. Think About It (feat. Wiz Khalifa & Ella Eyre)
5. Hollywood (feat. Gabrielle)
6. Act II (feat. George The Poet)
7. La La La (feat. Sam Smith)
8. One Way (feat. Mic Righteous & Maiday)
9. Pluto (feat. Emeli Sandé & Wretch 32)
10. So Strong (feat. Chasing Grace)
11. No One’s Here To Sleep (feat. Bastille)
12. Lifted (feat. Emeli Sandé)
13. Top Floor (feat. Ed Sheeran)
14. Epilogue (feat. George The Poet)
IMAGINE DRAGONS – It’s Time

Big TV – White Lies

White Lies powracają z nowa płytą! „Big TV” to już trzeci album uwielbianego przez polską publiczność zespołu. Płyta, która powstała w ICP studios w Brukseli, zawiera 12 utworów, nad produkcja których czuwał Ed Buller. Pierwsza próbka nowego materiał jest nagranie „Getting Even”, które zespół udostępnił swoim fanom za darmo.

White Lies zadebiutowali w 2009r. znakomicie przyjęta płytą “To Lose My Life”. Album zadebiutował na 1.miejscu UK Album Chart.  Ich charakterystyczny styl – mroczne, ale melodyjne piosenki z refleksyjnymi tekstami przysporzyły zespołowi wielu fanów w Polsce. Druga płyta Brytyjczyków – „Ritual” tylko ugruntowała ich pozycje jednego z najciekawszych zespołów rockowych młodego pokolenia.

White Lies regularnie koncertują w Polsce – wystąpili już na wszystkich najważniejszych festiwalach, a także na kilku wyprzedanych koncertach klubowych. Zespół jesienią ponownie zawita do naszego kraju. 


Tracklista – CD 1
1. Big TV
2. There Goes Our Love Again
3. Space One
4. First Time Caller
5. Mother Tongue
6. Getting Even
7. Change
8. Be Your Man
9. Space Two
10. Tricky To Love