Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Podaruj Drugie Życie!

Drugie Życie to akcja organizowana przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którzy pragną przybliżyć innym ideę transplantologii oraz obowiązujące procedury dotyczące zostawania dawcą. 

Zgoda na oddanie narządów po swojej śmierci to decyzja o przekazaniu szczególnego daru osobie oczekującej na nowe życie. Wiele setek osób w Polsce, co roku otrzymuje ten bezcenny dar od osoby anonimowej. Jedna osoba może uratować aż 7 osób, więc nie zwlekajmy z decyzją o ocaleniu życia innym.

Już 23 i 25 kwietnia na Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się akcja Drugie Życie, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Akcja dedykowana jest idei transplantologii i ma na celu zwiększenie świadomości studentów i innych osób w zakresie procedury zostawania dawcą. Jako ekipa projektu pragniemy pokazać, że podjęcie świadomej decyzji o zostaniu dawcą, podpisanie oświadczenia woli oraz rozmowa z bliskimi pozwalają na uratowanie wielu chorych.

Dla wszystkich odwiedzających nasz stand mamy przygotowane oświadczenia woli oraz drobne upominki. Zapraszamy również do śledzenia naszego wydarzenia na portalu Fb, gdzie cały czas publikujemy nowe konkursy, przygotowane we współpracy z naszymi nieocenionymi partnerami.

Zobacz więcej na: www.facebook.com/events/388996321564510/

Do zobaczenia już niedługo w Szkole Głównej Handlowej!