Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Podkarpackie Targi Pracy

Dla poszukujących zatrudnienia w dobrej firmie i gotowych na nowe wyzwania zawodowe mamy setki ofert pracy od najprężniejszych pracodawców.

Nie przegap okazji, przyjdź 14 lutego na Halę Podpromie w Rzeszowie.

 

14 lutego br. w rzeszowskiej Hali Podpromie w godz. 10.00-16.00 odbędą się Podkarpackie Targi Pracy. Organizatorem największych targów pracy w regionie jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Studenci, absolwenci rzeszowskich uczelni oraz wszystkie   inne osoby poszukujące zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki będą miały okazję zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi specjalnie na targi przez 50 firm z naszego regionu a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic i Opola oraz przez firmy zagraniczne, USA i Niemiec. Zainteresowani będą mieli duży wybór, swoje oferty przedstawią firmy m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.

Jest bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów więc każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Partnerem strategicznym XVIII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, Partnerem technologicznym: LOTAMS natomiast Partnerem wspierającym: Pratt & Whitney.

Swoim Patronatem Targi objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/641583306239581

Strona www: www.targipracy.rzeszow.pl