Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Podręcznik obsługi faceta. Zasady użytkowania, Steve Santagati (Sensus)

Uwaga! Książka zawiera informacje, których wolałabyś nie znać, ale w żadnym razie nie możesz sobie na to pozwolić!

 

Dałabyś się pokroić, żeby dowiedzieć się, co on naprawdę o Tobie myśli? Zastanawiasz się, co zrobić, żeby stracił dla Ciebie głowę? Nic prostszego. Możesz go zdobyć, owinąć wokół dowolnego palca, wyjść za niego za mąż, a nawet sprawić, by się zmienił i bardziej zaangażował w Wasz związek.

Instrukcja obsługi mężczyzny zajmuje ponoć nie więcej niż jedną stronę. Tak przynajmniej głosi powszechny pogląd. Czasem jednak chciałabyś, żeby do faceta, z którym się właśnie spotykasz, dołączali jakiś czytelnie napisany podręcznik użytkownika…

Powstało już sporo błyskotliwych książek wyjaśniających, dlaczego tak trudno kobietom i mężczyznom znaleźć wspólny język. Psychologowie analizowali fenomen przyciągania się i odpychania obu płci. Były to jednak zazwyczaj suche, teoretyczne rozważania. Tym razem za sprawą szpiega w obozie wroga otrzymujemy naprawdę niebezpieczne narzędzie. Przewodnik po meandrach duszy i umysłu mężczyzny opracowany przez autentycznego niegrzecznego chłopca — Steve’a Santagati. Autor odkrywa tajniki skutecznego flirtu, podpowiada jakie ciuchy, makijaż i zachowania wybrać oraz podpowiada, co zrobić, by Wasz związek rozpadł się jak najszybciej. Za tę nielojalność mężczyźni go znienawidzą!