Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Podróże z pasją

Kwintesencją przewodników wydawnictwa Bezdroża są ,,opowieści starych murów, samotnych drzew i zapomnianych duchów".

My zwróciliśmy uwagę na serię „Zielonych Przewodników”. Zielony Przewodnik: Grecja jest tegoroczną nowością wydawnictwa.

 

Na ponad 440 stronach znajdziemy propozycje tras i wycieczek, zabytki, regiony. Całość ma bardzo przejrzystą formę, a prezentowane atrakcje poddane zostały ocenie: miejsca oznaczane trzema gwiazdkami należy koniecznie odwiedzić, dwoma wato, a jedna gwiazdka oznacza, że jest ono po prostu interesujące. Twórcy przewodnika podkreślają, że jego największym atutem jest aktualność: atrakcje, baza hotelowa, transport – to wszystko zostało sprawdzone i oddaje stan faktyczny. Warto także sięgnąć do pozostałych publikacji.

 

Jeżeli planujemy wakacje na gorących plażach, polecamy przewodnik Wybrzeże Bułgarii (niezależnie od tego, czy będziemy wypoczywać w dużym kurorcie, czy też w prowincjonalnym miasteczku). Przewodnik Wybrzeże Bułgarii służy radą przy wyborze idealnego miejsca zarówno miłośnikom szalonej zabawy, jak i amatorom spokoju i ciszy. Praktyczne informacje pomogą zaplanować podróż i pobyt, a rozbudowany słowniczek ułatwi porozumiewanie się z gościnnymi Bułgarami. Jeżeli zdecydujemy się wybrać do mniej obleganego przez turystów regionu, zainspirujmy się przewodnikiem Gruzja, Armenia, Azerbejdżan. Magiczne Zakaukazie. Porusza zagadnienia Zakaukazia: jego rozdarcia pomiędzy Azją i Europą, jego zabytków, krajobrazów, natury, zwyczajów, gościnności.