Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pokaż swoje mocne strony w programie praktyk i staży

Wyobraź sobie, że w przyjaznej atmosferze rozwijasz swoje moce na płatnym stażu lub praktyce. Brzmi super, prawda? Przekonaj się, co jeszcze może zaoferować Ci PZU Student Talent.

Nasz program stażowy (www.pzustudenttalent.pl) jest skierowany do środowiska akademickiego, a jego celem jest wspieranie rozwoju kompetencji studentów i absolwentów. Młode talenty mogą liczyć m.in. na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę ekspertów PZU, którzy zadbają o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poza cennym doświadczeniem zawodowym praktyki i staże w PZU to także atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie, rozsądne godziny pracy i poszanowanie idei work-life balance – mówi Anna Wardecka, dyrektor zarządzający ds. HR w Grupie PZU. – W naszej firmie dużą uwagę skupiamy na relacjach z pracownikami, wsłuchiwaniu się w ich głos, dbaniu o ich komfort i rozwój, czego potwierdzeniem jest m.in. otrzymana przez nas w tym roku Nagroda Specjalna „Friendly Workplace”, wyróżnienie przyznawane przez redakcję MarkaPracodawcy.pl.


W naszym programie praktyk i staży weźmiesz udział w ciekawych projektach, będziesz realizować merytoryczne zadania i zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą chętnie podzielą się z Tobą nasi eksperci. Czekamy na Ciebie!

Olga Włódarczyk
Koordynatorka programu praktyk i staży PZU

 


W ubiegłym roku byłam stażystką w PZU, a dziś jestem członkiem jego zespołu. Cieszę się, że wtedy zdecydowałam się dać sobie szansę i wysłałam swoje CV. Zachęcam i Was do odkrywania Waszych mocnych stron w programie PZU! 

Patrycja Jurkowska
Specjalistka ds. rekrutacji


Zdobywaj praktyczną wiedzę w obszarze, który Cię interesuje

PZU to więcej niż ubezpieczenia. Skala i zasięg naszego działania sprawiają, że z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie miejsce w naszych strukturach. Dla kandydatów do programu przygotowaliśmy blisko 60 ofert praktyk i staży w takich obszarach jak: IT, finanse, obsługa klienta, marketing, sprzedaż, HR, PR oraz analityka biznesowa.

Nie jesteś pewien, którą z opcji wybrać? Przeanalizuj swoje kompetencje, porównaj nasze oferty i wybierz tę, która oferuje Ci największe możliwości rozwoju. Oferta stażu czy praktyk w PZU to doskonała szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego i zbudowanie kompetencji niezbędnych do tego, by w niedalekiej przyszłości stać się prawdziwym specjalistą w wybranej dziedzinie.

Kogo szukamy?

Jesteśmy otwarci na różne młode talenty, jednak w zależności od obszaru biznesowego, do którego aplikujesz, preferujemy wybrane kierunki studiów. Najczęściej są to: ekonomia, zarządzanie, finanse, matematyka, informatyka, prawo i dziedziny pokrewne. Oferta praktyk skierowana jest do studentów co najmniej II roku studiów oraz absolwentów do roku po ukończeniu studiów. W przypadku aplikowania na staż kandydat musi być studentem co najmniej III roku lub absolwentem do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Rekrutacja

W tym roku kandydatów na praktyki i staże rekrutujemy w aż dziewięciu miastach. Są to: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław. Przy tak dużym wyborze lokalizacji wymówka o odległości od miejsca zamieszkania przestaje mieć znaczenie. Daj więc sobie szansę na rozwinięcie mocnych stron i weź udział w rekrutacji! Cały proces rekrutacji będzie przebiegał online.

Wszystkie oferty znajdziesz na: www.pzustudenttalent.pl.

 

Zajrzyj do nas:

www.pzustudenttalent.pl

www.facebook.com/pzukariera

www.instagram.com/pzukariera

www.twitter.com/GrupaPZU  

www.linkedin.com/company/pzu

 

Obejrzyj naszą animację, w której przedstawiamy PZU Student Talent!