Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Polski podtytuł CODE OF HONOR 2 już znany!

City Interactive S.A. poinformowało dziś o polskim podtytule Code of Honor 2: Conspiracy Island.

Na krajowym rynku gra ukaże się jako Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny. Firma zdecydowała się na przełożenie premiery na drugą połowę lipca 2008. W tym czasie twórcy dodadzą ostatnie szlify oraz skupią się na szczegółowych testach wersji multiplayer.

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny to najlepszy polski FPS, jaki kiedykolwiek został stworzony. Fabuła i gameplay, w połączeniu z realistyczną grafiką, klimatyczną muzyką i świetnymi głosami postaci stawia go znacznie wyżej od dotychczas wyprodukowanych przez nas gier akcji. Pod względem współczynnika jakość/cena gniecie on COD 4 – powiedział Marek Tymiński, prezes City Interactive S.A.

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny na rynku w połowie lipca za jedyne 19,99 zł.

O City Interactive S.A.
City Interactive to międzynarodowy wydawca i developer gier komputerowych. Dzięki szerokiej ofercie tytułów o wysokiej jakości, firma uzyskała mocną pozycję na światowej mapie rozrywki elektronicznej. Dzięki obecności na 40 rynkach i czterech kontynentach City Interactive postrzegane jest powszechnie jako jedna z najszybciej rozwijających się firm branży. Kolejne tytuły powstają w czterech studiach w Polsce i Peru. Kierowana z Warszawy firma posiada biura w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Peru. Od listopada 2007 roku City Interactive notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kontakt:
Anna Anisimowicz
PR & Marketing Manager Poland
City Interactive S.A.
ul. Żupnicza 17; 03-821 Warszawa, Polska
phone: +48 22 619 85 90 ext. 118;
mob: +48 668 833 254;
aanisimowicz@city-interactive.com