Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pomagam.bo

Pomagam.bo to nowa kampania non-profit, której celem jest sprowokowanie do refleksji na temat bezinteresownej pomocy innym oraz do wzrostu liczby wolontariuszy w Polsce. Akcja prowadzona jest w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

Możliwości pomagania jest wiele. Za pomocą nowych mediów „Pomagam.bo” wskazuje te najprostsze formy pomocy. „Pomagać może każdy. Nie musi mieć wielkich milionów, ani też nie musi dysponować zbyt dużą ilością wolnego czasu”- podkreślają organizatorzy. W obecnych czasach pomaganie innym jest w zasięgu ręki, a nawet entera.

Centrum akcji jest strona: www.pomagambo.pl oraz Fun Page na Facebooku: http://www.facebook.com/Pomagam.bo. Ruszył również konkurs dla aktywnych wolontariuszy „Wolontariat-to lubię”.

KLIKAJCIE I POMAGAJCIE! Na koniec prośba do Was, Czytelników. Możecie przyczynić się do sukcesu akcji zwiększając siłę rażenia, dodając się do fanów na Facebooku, jak i informując innych waszych znajomych o naszej akcji. Pomożecie? http://www.facebook.com/Pomagam.bo