Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ponad 100 godzin bezpłatnych szkoleń biznesowych!

Zapraszamy studentów, absolwentów i pracowników naukowych z Mazowsza do wzięcia udziału w I turze szkoleń projektu "Program Innowacja i Wiedza"(PIW). Rekrutacja potrwa do 30 stycznia br.

Cykl ponad 100-u godzinnych szkoleń ma na celu wesprzeć młode osoby w stworzeniu własnej firmy. -Znam naprawdę wiele osób, które mają fajne pomysły na swój biznes. Jednak niewiele z nich decyduje się na taki krok jak otworzenie własnej firmy. Powód jest prosty. Nikt im nie zagwarantuje, że sie uda. Nasze szkolenia są dedykowane właśnie takim osobom, które mają jakiś pomysł i chcą sprawdzić, czy jest dobry, opłacalny, jakie jest ryzyko niepowodzenia – mówi Magdalena Hojnor, kierownik projektu PIW, Sysco Polska.

 

Eksperci, którzy poprowadzą szkolenia to osoby z branży, które w przystępny i praktyczny sposób przeprowadzą uczestników przez zagadnienia ważne przy rozpoczynaniu własnej działalności. Będzie to m. in. wiedza z obszaru ekonomii, finansów, czy marketingu i negocjacji.

-Chcemy też pokazać uczestnikom jak wypromować swój biznes i zdobyć pierwsze pieniądze na otworzenie firmy – dodaje Magdalena Hojnor.

 

Atutem szkoleń będą indywidualne spotkania z ekspertami, na których młody przedsiębiorca dopracuje swój pomysł na biznes i będzie mógł stworzyć profesjonalny biznesplan. -Za takie usługi trzeba sporo zapłacić na rynku, my oferujemy je bezpłatnie. To duża szansa dla tych wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje marzenie o własnym, dobrze prosperującym biznesie, ale nie wiedzą jak sie do tego zabrać – podkreśla Magdalena Hojnor.

 

Do udziału w szkoleniach zapraszamy studentów, absolwentów, którzy ukończyli studia nie później niż rok temu, doktorantów oraz pracowników naukowych z woj. mazowieckiego. Zachęcamy także do udziału osoby niepełnosprawne, ponieważ szkolenia będą w pełni dostosowane do ich potrzeb.

 
W jaki sposób zapisać się na szkolenia?
 

Wystarczy wejść na stronę www.innowacjaiwiedza.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie projektu znajdują się także tematy szkoleń oraz aktualny harmonogram spotkań.  Projekt „Program Innowacja i Wiedza” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.