Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ponadpokoleniowy, rockowy koncert dla studentów!

W sobotę, 5 grudnia w warszawskim klubie „Stodoła” odbędzie się wielki koncert finałowy IV edycji ogólnopolskiego konkursu dla studentów „Eureko – Akademia Przyszłości”.

Podczas imprezy wystąpią artyści dwóch pokoleń – znane wszystkim, legendarne zespoły i  wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W duetach, ale nie tylko, największe przeboje zagrają: Perfect i Ewelina Flinta, Kukiz z zespołem Piersi i Kumka Olik, Urszula i Patrycja Markowska, Lombard i Pogodno. Imprezę poprowadzi Beata Sadowska wraz z Tomaszem Karolakiem. Wstęp na koncert jest bezpłatny – za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.
 
Koncert będzie uroczystym zakończeniem ogólnopolskiego konkursu wiedzy o ekonomii
i zarządzaniu, organizowanego przez Eureko – Europejską Grupę Ubezpieczeniową. Zwycięzca, wyłoniony w trakcie czteroetapowej rywalizacji spośród ponad 2800 studentów, podczas koncertu odbierze nagrodę główną. Laureat otrzyma stypendium o wartości
do 50 000 Euro, a także półroczny, płatny staż w jednej ze spółek Grupy Eureko w Europie.
 
Podczas koncertu będzie można usłyszeć wielkie hity legendarnych zespołów w świeżych, oryginalnych aranżacjach. „Szklana pogoda” w wykonaniu zespołów Lombard i Pogodno, „Idź precz” Perfectu i Eweliny Flinty, czy „Konik na biegunach” śpiewany w duecie Urszula
– Patrycja Markowska, to tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekają na koncertową publiczność. Zarówno kultowi jak i początkujący artyści zaśpiewają również oryginalne wersje swoich największych przebojów. W repertuarze nie zabraknie takich szlagierów jak „Chcemy być sobą” Perfectu, „Maryna” Kukiza, „Przeżyj to sam” Lombardu, czy utworów „Nie znasz mnie” Eweliny Flinty, „Zaspane poniedziałki” Kumka Olik i „Deszcz” Patrycji Markowskiej.
 
Wstęp na koncert jest bezpłatny – za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, najlepiej pojawić się w klubie jeszcze przed rozpoczęciem koncertu. „Stodoła” otwarta będzie od godz. 19.00.
 
Koncert finałowy „Eureko – Akademia Przyszłości” retransmitowany będzie w dwóch częściach 10 grudnia b.r. w Programie Drugim Telewizji Polskiej. Pierwsza część programu rozpocznie się o godz. 21.40, druga natomiast o 23.25.
 

Organizatorem koncertu jest Telewizyjna Dwójka.