Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Postaw na Business English

Dzisiaj już niemal na każdym stanowisku konieczna jest znajomość języka angielskiego, a coraz częściej także znajomość Business English.

 

Dobrą inspiracją do nauki mogą być dwie pozycje wydawnictwa Edgard: Business English (książka + płyta CD), a także Audio kurs angielski Business English(książka + 2 płyty CD).
Pierwszy z kursów, to publikacja adresowana do osób, które na co dzień, w pracy i w biurze, posługują się językiem angielskim. Książka została podzielona tematycznie według najważniejszych zagadnień: praca, finanse, prawo międzynarodowe, zarządzanie, nowe technologie, Unia Europejska i inne. Kurs zawiera także płytę z 60 minutami nagrań native speakerów. To także kompleksowe przygotowanie do egzaminu LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) English for Business.
Drugi z kursów Audio kurs angielski Business English składa sięz książki (120 stron), zawierającej 16 lekcji, podczas których uczymy się specjalistycznego słownictwa i zwrotów. Poza tym możemy doskonalić rozumienie ze słuchu i kształcić umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych. Zakres tematyczny kursu obejmuje zagadnienia dotyczące struktury firmy, marketingu, IT, HR, a także bankowości i logistyki. W podręczniku znajdują się wzory listów oraz dokumentów. W skład kursu wchodzą płyty z nagraniami (105 min). gmj