Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Postaw pierwszy krok na drodze do kariery – WEX Program

Jesteś studentem I lub II roku studiów pierwszego stopnia? Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie w wiodącej organizacji świadczącej usługi doradcze? Aplikuj do programu płatnych praktyk – WEX Program.  


Po sukcesie ubiegłorocznej edycji i w tym roku PwC przygotowało projekt dla najmłodszych studentów – WEX Program. To innowacyjny program płatnych praktyk w PwC, połączonych z cyklem szkoleń, skierowany do studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia. Projekt umożliwia poznanie specyfiki pracy w działach PwC, spotkanie z pracownikami, sprawdzenie jak wygląda praca w konsultingu oraz co najważniejsze zdobycie pierwszej praktyki zawodowej.


Program kierowany jest do studentów, którzy znają bardzo dobrze język angielski, posiadają znajomość programów pakietu MS Office i są zainteresowani przyszłą karierą w branży doradczej.


Termin aplikacji mija już 16 marca. Zapamiętaj numer oferty: WEX2012 i aplikuj do programu poprzez www.pwc.pl/kariera. Aktualnych informacji możesz również szukać na www.facebook.com/PwC.Polska.

Zapraszamy!