Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Poszukiwani wolontariusze z całej Polski

Fundacja „Dziecięca Fantazja” poszukuje wolontariuszy do kolejnej edycji akcji „Marzenie za grosik”. Akcja odbędzie się na przełomie maja i czerwca.

Fundacja jest organizacją pożytku publicznego, której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych życzeń i fantazji. W związku z intensywnym rozwojem oraz potrzebą spełniania coraz większej liczby dziecięcych fantazji poszukiwane są osoby, które dołączyłyby do zespołu.

Do obowiązków wolontariuszy należeć będzie zachęcanie klientów na terenie marketów do przyłączenia się do akcji i wrzucenia symbolicznych grosików z okazji Dnia Dziecka do skarbony. Akcja odbędzie się w dniach 25 – 27 maja oraz 1 – 3 czerwca. Zebrane fundusze z danego regionu zostaną przeznaczone na spełnienie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci z tego samego województwa.

Akcja będzie przeprowadzona na terenie następujących miast: Warszawa, Płock, Olsztyn, Łódź, Tychy, Częstochowa, Rybnik, Bytom, Katowice, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Opole, Kielce, Kraków, Gdynia, Gdańsk, Słupsk, Lublin, Toruń, Bydgoszcz.

Z wolontariuszami podpisane zostaną umowy wolontariackie.

Kontakt: patrycja@f-df.pl – w tytule maila należy wpisać: „marzenie za grosik”.

Strona organizacji: www.f-df.pl