Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Powróż sobie przed sesją

Magia jest obecna w naszym życiu każdego dnia. Wielu z Was zapewne odpukuje w niemalowane drewno czy łapie się za guzik gdy widzi kominiarza. To nie wszystko, bowiem magia to prężna dziedzina zajmująca się przewidywaniem przyszłości.

Przyszłość zaś nie może być poznana bez wglądu w terażniejszość i przeszłość. Nasze zainteresowanie wróżbami i prognozami wzrasta zwłaszcza w ważnych momentach tj. koniec roku, zbliżające się egzaminy. Spotkanie z wróżką to nie tylko odkrywanie kart czy patrzenie w fusy, ale również rozmowa, któa poprawia samopoczucie i dodaje wiary w siebie.
 
Wrożby przed sesją? Czemu nie!
Czeka Cię egzamin? Martwisz się, że nie zdasz? Nasz ekspert wskaże Ci drogę! Tarot, numerologia, runy…
Wyślij SMS o treści TAROT.1 na numer 7284

 
Miłośc, finanse, sesja – wywiad z wróżką
 
O wróżeniu i wróżkach opowiada Agata Mroczkowska z fimry Phonesat specjalizującej się w usługach rozrywkowych (m.in serwisy ezoteryczne).
 
Eurostudent.pl: Kto najczęściej korzysta z porad wróżki czy jest jakiś konkretny przedział wiekowy, czy korzystają z porady studenci, np. przed sesja?
Agata Mroczkowska: Najczęściej z porad wróżki korzystają ludzie młodzi w wieku licealnym oraz studenci, którzy przeszli zawód miłosny i boją się angażować w następny związek. Studenci przed sesją rzadko korzystają z porad wróżki, ale zdarzają się również takie pytania. Mnóstwo klientek to panie dojrzałe, które szukają swojej drugiej połowy, chcą się dowiedzieć czy mąż nie zdradza. 50% klientów to ludzie, którzy dzwonią do wróżki nie w celu porady, ale bardziej w celu zwierzenia się ze swoich problemów.
 
Jakie są najczęściej zadawane pytania, czy ludzie chcą poznać swoją przyszłość, pytają o zdrowie, miłość, karierę?
Najczęściej ludzie pytają o miłość i finanse, karierę zawodową. Zdecydowanie mniej osób pyta o zdrowie i swoją przyszłość.
 
Czy wróżki udzielają porad tylko na odległość (sms) czy można do przyjść?
Panie, które z nami współpracują oprócz wróżb telefonicznych przyjmują, również prywatnie w domu udzielając porad.
 
W jaki sposób wróżą, czy jest to tarot, numerologia, fusy z kawy, gwiazdy itp.? Która metoda jest najbardziej skuteczna?
Nasze wróżki głównie posługują się kartami tarota oraz numerologią, prawdopodobnie te metody są najbardziej skuteczne.
 
Czy wróżki lubią swój zawód? Czy traktują go jako powołanie?
Myślę, że Panie zajmujące się ezoteryką lubią swój zawód, jednak uważam, że trzeba mieć powołanie i predyspozycje.
 
Dziękuję za rozmowę.
Rozmawiała Joanna Korgul