Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Poznaj swojego szefa, zanim rozpoczniesz pracę

Co sprawia, że co roku dziesiątki tysięcy studentów i młodych absolwentów szukają pracy na Absolvent Talent Days?

Aż 84% uczestników przychodzi na targi, by porozmawiać z pracodawcą w nieformalnej atmosferze, a 93% stawia na rozeznanie się w aktualnych ofertach. Organizatorzy zapraszają już na kolejną edycję wydarzenia, które odbędzie się w marcu i kwietniu. Rejestracja już ruszyła! Pobierz bezpłatnie bilet na: https://www.absolvent.pl/talentdays

 

Wybieraj z ponad 750 pracodawców z 50 branż

Absolvent Talent Days to największe targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów w Polsce. Dają okazję do poznania swoich możliwości na rynku pracy, przejrzeniu ofert z najciekawszych branż w jednym dniu, w jednym miejscu. Studiujesz, a może masz już ten etap życia za sobą? Pracodawcy, których spotkasz na wydarzeniu, poszukują zarówno młodych, niedoświadczonych kandydatów, jak i osób, które mają już w CV pierwszą pracę.

Podczas jesiennej edycji Absolvent Talent Days na wydarzeniu rekrutowało aż 750 pracodawców.  Wiosną, w marcu i kwietniu 2018 spodziewamy się jeszcze większego wyboru firm, które poszukują kandydatów takich jak Ty.

 

Złap bilet na wiosenną edycję Absolvent Talent Days

Tak, wiemy, zima w pełni, ale warto już wiosną rozejrzeć się za praktykami, stażem lub pierwszą wymarzoną pracą. Uruchomiliśmy z wyprzedzeniem rejestrację na wiosenne Absolvent Talent Days, dzięki czemu już teraz możesz zaplanować udział w wydarzeniu. Pobierz bilet: https://www.absolvent.pl/talentdays

Już niedługo na stronie pojawią się informacja o tym, jacy pracodawcy rekrutują na Absolvent Talent Days w marcu i kwietniu. Dołącz do 10 000 młodych, którzy znaleźli pracę bezpośrednio na wydarzeniu. Weź udział w najbliższej, wiosennej edycji Absolvent Talent Days i daj się poznać swojemu przyszłemu szefowi.