Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

POZNAŃ CAREER EXPO

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy lub dopiero planujesz swoją karierę – targi Career EXPO to coś dla Ciebie! Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami dziesiątek firm oraz weź udział w licznych szkoleniach. Załóż konto na www.careerexpo.pl i weź udział w skutecznej rekrutacji! 26 luty, 11:00-19:00, MTP Pawilon 1, Poznań. Zapraszamy!

Targi pracy Career EXPO, współorganizowane z GazetaPraca.pl, to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce, które odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią – w siedmiu największych miastach kraju. Każdorazowo w Career EXPO bierze udział od kilkudziesięciu do ponad stu firm, głównie z sektorów: inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, konsultingu i obsługi klienta.
Targi skierowane są przede wszystkim do absolwentów i specjalistów, choć znajdzie się na nich również oferta skierowana do tych mniej doświadczonych – studentów.
Aby wziąć udział w Career EXPO, konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://careerexpo.pl/rejestracja i pobranie bezpłatnego biletu wstępu.
Career EXPO zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy odwiedzający może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.
 
STREFA SZKOLEŃ
Każdym targom towarzyszy od kilkunastu do ponad dwudziestu szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/targi-pracy/poznan
 
STREFA WYSTAWCÓW
Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie: https://careerexpo.pl/Lista-firm
 
STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI
Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.
 
STREFA ROZWOJU
Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.
 
STREFA MERYTORYKI
Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie https://careerexpo.pl/targi-pracy/poznan
Dołącz do wydarzenia na fb i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/720493924640651/
 
POZNAŃ, 26 luty, MTP – Pawilon 1
Godziny trwania: 11:00-19:00
 
Film promocyjny: