Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praca dla studenta? Afiliacja – praca dla każdego przez Internet

Szukasz pracy, którą będziesz mógł pogodzić ze studiami? Zainteresuj się afiliacją. To dobre rozwiązanie dla studentów poszukujących pracy bez wychodzenia z domu. Stając się wydawcą sieci afiliacyjnej, sam decydujesz o tym, kiedy i gdzie pracujesz. Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci tylko kilka minut, ale mogą one zmienić Twoje życie na zawsze! 

Czym jest afiliacja?

Afiliacja to nic innego jak współpraca. Współpraca między znaną firmą, Tobą i klientem. W tej formie marketingu online zyskuje każda ze stron. Reklamodawca (znana firma) posiada przedmiot lub usługę, który chciałby sprzedać jak najszerszemu kręgu odbiorców. W tej sytuacji pomocny staje się wydawca, czyli osoba zarabiająca na promowaniu produktów lub usług. Wydawcą możesz być Ty. Zadaniem wydawcy jest dotarcie do jak najszerszej grupy klientów. Tak więc, jak sam widzisz, z tej współpracy zadowoleni są wszyscy. 

Reklamodawca zwiększy swoją sprzedaż i zbuduje jeszcze bardziej świadomą markę. Klient stanie się bogatszy o to, czego poszukiwał na rynku, a Ty będzie cieszyć się zyskiem. Afiliacja zyskuje coraz większą popularność. Właściciele firm coraz częściej doceniają ogromny potencjał afiliacji i decydują się na tę formę promocji.

Wydawca – promuj i zarabiaj!

Zadaniem wydawcy jest dotarcie do klientów. Możesz to zrobić na wiele sposobów. Na przykład, warto wykorzystać w tym celu stronę internetową, forum, social media, bloga, a także promować produkt lub usługę za pomocą mailingu. Możesz nawet promować dane usługi wśród swoich znajomych. Ale na czym tak właściwie zarabia wydawca? Wydawca otrzymuje prowizję za aktywność wykonaną przez klienta. Tą aktywnością może być instalacja oprogramowania, zakup jakiegoś produktu lub wypełnienie formularza danymi. 

Każdy, kto działa w afiliacji, ma świadomość tego, jak ważna jest znajomość swojej niszy. Nisza to grupa osób najbardziej zainteresowanych danym produktem lub usługą. Jeśli przed promocją danego produktu dokładnie przeanalizujesz swoją niszę, będziesz cieszyć się większym zyskiem, ponieważ Twoja oferta trafi do grupy realnie zainteresowanej tym, co promujesz.

Sieć afiliacyjna MyLead dla studentów

Afiliacja to świetne rozwiązanie dla studentów, którzy poszukują pracy online. Pojawia się tylko pytanie, jaką sieć afiliacyjną wybrać. Ciekawą propozycją jest sieć afiliacyjna MyLead, która działa od 2014 roku. Dziś to prawdziwy kombajn do zarabia pieniędzy! Dlaczego warto wybrać właśnie tę sieć afiliacyjną?

Wpływa na to kilka czynników. Po pierwsze, możesz tu liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonych mentorów, którzy stopniowo wprowadzą Cię w świat afiliacji. Posiadanie specjalistycznej wiedzy nie jest konieczne, by zacząć zarabiać. Po drugie, działania MyLead doceniane są przez specjalistów z branży afiliacji, dlatego do sukcesów tej sieci należy zaliczyć liczne zwycięstwa w branżowych konkursach. Po trzecie, pozytywne opinie wydawców. Zapewne wiele razy zdarza Ci się sprawdzić opinie o firmie, produkcie zanim zdecydujesz się na dalsze kroki. My również wzięliśmy pod lupę opinie wydawców o MyLead. Jak sam widzisz, są one pozytywne!

Inne zalety MyLead to:

Zostań wydawcą MyLead

Zarabiaj pieniądze na afiliacji. Co ważne, wydawcą może zostać każdy i nie wymaga to podpisywania umowy. Wystarczy założenie bezpłatnego konta. Widzisz, jak mało dzieli Cię od naprawdę dobrych pieniędzy? Bądź odważny i zrób pierwszy krok już teraz. 

Chcesz wiedzieć więcej o afiliacji i szeroko pojętym marketingu afiliacyjnym? Przejdź do vademecum MyLead, w którym znajdziesz ogrom przydatnej wiedzy niedostępnej nigdzie indziej.